تیتر امروز

تقی‌پور: اتباع خارجی، در آمار بازماندگان از تحصیل نیستند/ آموزش‌‌و ‌پرورش باید سراغ موسسات مردم‌نهاد برود/ در آموزش استراتژی نداریم
عضو هیات مدیره مجمع خیرین کشور در گفت‌وگوی اختصاصی با دیدارنیوز:

تقی‌پور: اتباع خارجی، در آمار بازماندگان از تحصیل نیستند/ آموزش‌‌و ‌پرورش باید سراغ موسسات مردم‌نهاد برود/ در آموزش استراتژی نداریم

در یکی از سلسله گفت‌وگو‌های ویژه، دکتر اشکان تقی‌پور عضو هیات مدیره مجمع خیرین کشور مهمان دیدارنیوز بود؛ او دلایل و علت بالا رفتن آمار بازماندگان از تحصیل را به طور مفصل توضیح داد.

مسمومیت در ۷ مدرسه اردبیل؛ انتقال ۱۰۸ دانش‌آموز به بیمارستان!

در ادامه موج مسمومیت‌های عجیب و مشکوک در مدارس دخترانه کشور، رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از مسمویت دانش‌آموزان ۷ مدرسه دخترانه اردبیل خبر داد و گفت: با بکارگیری یک دستگاه اتوبوس آمبولانس، ۲۰ دستگاه آموزشی و ۳ دستگاه موتورولانس در عرض ۲ ساعت ۱۰۸ دانش‌آموز به مراکز درمانی مراجعه کردند و ۵۰ درصد دانش‌آموزان نیز در بیمارستان امام تحت مراجعه قرار گرفته‌اند و دانش‌آموزان یک مدرسه هم در حال انتقال بیمارستان هستند.

کد خبر: ۱۴۵۹۹۸
۱۴:۰۳ - ۱۰ اسفند ۱۴۰۱

مسمومیت در ۷ مدرسه اردبیل؛ انتقال ۱۰۸ دانش‌آموز به بیمارستان!

دیدارنیوز: رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در ارتباط با مسمویت دانش‌آموزان ۷ مدرسه دخترانه اردبیل گفت: اولین تماس تلفنی با اورژانس ۱۱۵ در ساعت ۱۰:۱ دقیقه هفت تا مدرسه دخترانه درگیر بوده است.

علی محمدیان اردی در گفتگو با تسنیم، در ارتباط با مسمویت دانش‌آموزان ۷ مدرسه دخترانه اردبیل اظهار داشت: نخستین تماس تلفنی با اورژانس ۱۱۵ از مدرسه در ساعت ۱۰:۰۱ دقیقه بوده که گزارش مسمومیت ۷ مدرسه دخترانه اعلام شد.

وی ضمن اشاره به جزئیات موضوع نیز گفت: در این مدارس متاسفانه دانش‌آموزان بوی گاز یا مشابه آن را احساس کرده و با علایم مشکوک تنفسی به متولیان آموزشی شکایت خود را ارائه کرده‌اند.

مطلب مرتبط:

وزارت کشور پیگیر انتشار گاز‌های سمی در مدارس شد

مسمومیت دانش‌آموزان مدرسه دخترانه‌ در تهرانسر!

نماینده مجلس: تکرار مسمومیت‌ها زیبنده کشور نیست؛ برخی مسوولان کوتاهی کردند

بروز علایم مشابه دانش‌آموزان در تعدادی از دانشجویان بروجردی!

عبدی: چرا مسوولان و روحانیون علیه فاجعه مسمومیت دختران موضع‌گیری نکردند؟

انتشار گاز N۲ عامل مسمومیت دانش آموزان است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل خاطرنشان کرد: سریعا با ورود دانشگاه علوم پزشکی و نیز با به کارگیری همه امکانات اورژانسی و شهرستان‌های اطراف با بکارگیری تمامی ظرفیت‌ها اعم یک دستگاه اتوبوس آمبولانس، ۲۰ دستگاه آموزشی و ۳ دستگاه موتورولانس در عرض ۲ ساعت ۱۰۸ دانش‌آموز به مراکز درمانی مراجعه کردند و ۵۰ درصد دانش‌آموزان نیز در بیمارستان امام تحت مراجعه قرار گرفته‌اند و دانش‌آموزان یک مدرسه هم در حال انتقال بیمارستان هستند.

محمدیان‌اردی اظهار کرد: وضعیت عمومی این دانش آموزان مساعد است و بررسی وضعیت دانش‌آموزان نیز در حال انجام است که وضعیت تنفسی رو به بهبود است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی