تیتر امروز

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است
قسمت دوم گفت‌وگوی فیض‌الله عرب‌سرخی در برنامه پنجم رکن سه

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است

فیض‌الله عرب‌سرخی در دومین قسمت از گفت‌وگوی خود با دیدار در برنامه رکن سه، به موضوعاتی چون سکولاریسم، ملی‌گرایی و نحوه شرکت در انتخابات پرداخته است.
بانوی اول آمریکا خبر داد

حضور «بایدن» در انتخابات ۲۰۲۴

جیل بایدن، بانوی اول آمریکا گفت که همسرش جو بایدن در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴ ایالات متحده آمریکا شرکت خواهد کرد.

کد خبر: ۱۴۵۹۳۹
۱۳:۰۵ - ۰۹ اسفند ۱۴۰۱

حضور «بایدن» در انتخابات ۲۰۲۴

دیدارنیوز: جیل بایدن در مصاحبه‌ای اختصاصی با آسوشیتدپرس در کنیا عنوان داشت: جو بایدن، رئیس‌جمهوری آمریکا هنوز کاری را که شروع کرده، تمام نکرده است. او تاکنون ما را از آشوب و هرج و مرج نجات داده و به همین دلیل فکر می‌کنم حضورش در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴ مهم است.

وی در دومین و آخرین توقفش در پی سفر پنج روزه‌اش به آفریقا افزود: او (جو بایدن) به عنوان رئیس‌جمهور آمریکا انتخاب شد، زیرا مردم خواستار رهبری باثبات بودند. مردم به خود جو، به شخصیتش و به یکپارچگی‌اش توجه کردند و از زمان ورودش به کاخ سفید، می‌دانست که می‌خواهد چه کار کند.

این خبر درحالی منتشر شد که پزشک سابق کاخ سفید که از نمایندگان جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان آمریکا است، هشدار داد "زوال شناختی"جو بایدن می‌تواند به قیمت کشته شدن مردم در این کشور تمام شود.

رونی جکسون، پزشک سابق کاخ سفید در دولت‌های باراک اوباما و دونالد ترامپ که هم اکنون به عنوان نماینده حزب جمهوری‌خواه در مجلس نمایندگان آمریکا خدمت می‌کند، با انتقاد شدید از جو بایدن هشدار داد، زوال وضعیت ذهنی او کل کشور را با خطر روبرو می‌کند.

بایدن اگر مجدد رئیس‌جمهور آمریکا شود، در پایان دوره دومش ۸۶ ساله خواهد شد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی