تیتر امروز

دادخواه: مهرگان جشن آزادی است/ دادگری و شادی در اسطوره و تاریخ، الهام‌بخش امروز و همیشه ماست
ششمین برنامه «با فرهنگ» پیرامون دادخواهی و شادی در اسطوره و تاریخ ایران؛

دادخواه: مهرگان جشن آزادی است/ دادگری و شادی در اسطوره و تاریخ، الهام‌بخش امروز و همیشه ماست

در ششمین برنامه‌ی «با فرهنگ»، دکتر محمدعلی دادخواه با شرح اسطوره و فلسفه‌ی جشن‌های ایرانی، جشن مهرگان را جشن پیروزی و آزادی عنوان می‌کند و دادگری، شادی و خرد را بنیان این جشن‌ها می‌داند.
باختیم ولی زانو نزدیم
افاضات اضافه

باختیم ولی زانو نزدیم

در یادداشت‌های روزانه عوام‌الملک که هفته گذشته را مرور کرده، این بار او از راه دور عملکرد کاروان دولت ایران در مقر سازمان ملل در نیویورک را مورد توجه و بررسی قرار داده است.
بیانیه مهم و مشترک سه تشکل صنفی-سیاسی فرهنگیان ایران
به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید (اختصاصی دیدارنیوز)

بیانیه مهم و مشترک سه تشکل صنفی-سیاسی فرهنگیان ایران

انجمن اسلامی معلمان، سازمان معلمان ایران و مجمع فرهنگیان ایران اسلامی، سه تشکل صنفی و سیاسی ایران، به مناسبت آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۳، با نگاهی به اتفاقات ایران (از شهریور ۱۴۰۱ تا به امروز)،...
بانوی اول آمریکا خبر داد

حضور «بایدن» در انتخابات ۲۰۲۴

جیل بایدن، بانوی اول آمریکا گفت که همسرش جو بایدن در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴ ایالات متحده آمریکا شرکت خواهد کرد.

کد خبر: ۱۴۵۹۳۹
۱۳:۰۵ - ۰۹ اسفند ۱۴۰۱

حضور «بایدن» در انتخابات ۲۰۲۴

دیدارنیوز: جیل بایدن در مصاحبه‌ای اختصاصی با آسوشیتدپرس در کنیا عنوان داشت: جو بایدن، رئیس‌جمهوری آمریکا هنوز کاری را که شروع کرده، تمام نکرده است. او تاکنون ما را از آشوب و هرج و مرج نجات داده و به همین دلیل فکر می‌کنم حضورش در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴ مهم است.

وی در دومین و آخرین توقفش در پی سفر پنج روزه‌اش به آفریقا افزود: او (جو بایدن) به عنوان رئیس‌جمهور آمریکا انتخاب شد، زیرا مردم خواستار رهبری باثبات بودند. مردم به خود جو، به شخصیتش و به یکپارچگی‌اش توجه کردند و از زمان ورودش به کاخ سفید، می‌دانست که می‌خواهد چه کار کند.

این خبر درحالی منتشر شد که پزشک سابق کاخ سفید که از نمایندگان جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان آمریکا است، هشدار داد "زوال شناختی"جو بایدن می‌تواند به قیمت کشته شدن مردم در این کشور تمام شود.

رونی جکسون، پزشک سابق کاخ سفید در دولت‌های باراک اوباما و دونالد ترامپ که هم اکنون به عنوان نماینده حزب جمهوری‌خواه در مجلس نمایندگان آمریکا خدمت می‌کند، با انتقاد شدید از جو بایدن هشدار داد، زوال وضعیت ذهنی او کل کشور را با خطر روبرو می‌کند.

بایدن اگر مجدد رئیس‌جمهور آمریکا شود، در پایان دوره دومش ۸۶ ساله خواهد شد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی