تیتر امروز

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است
قسمت دوم گفت‌وگوی فیض‌الله عرب‌سرخی در برنامه پنجم رکن سه

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است

فیض‌الله عرب‌سرخی در دومین قسمت از گفت‌وگوی خود با دیدار در برنامه رکن سه، به موضوعاتی چون سکولاریسم، ملی‌گرایی و نحوه شرکت در انتخابات پرداخته است.

مشارکت پتروشیمی بوعلی سینا در طرح بزرگ حراکاری خوریات بندرماهشهر

همزمان با آئین کاشت طرح بزرگ حراکاری در خوریات بندرماهشهر، مدیران کل حفاظت محیط زیست و منابع طبیعی و آبخیزداری استان خوزستان از مشارکت شرکت پتروشیمی بوعلی سینا در این طرح تقدیر کردند.

کد خبر: ۱۴۵۹۱۷
۰۹:۰۳ - ۰۹ اسفند ۱۴۰۱

به گزارش پتروهمکار به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی بوعلی سینا؛ همزمان با آئین کاشت طرح بزرگ حراکاری در خوریات بندرماهشهر که با حضور مسئولین ارشد استانی و شهرستان برگزار شد، مدیران کل حفاظت محیط زیست و منابع طبیعی و آبخیزداری استان خوزستان در راستای صیانت از جنگل‌ها و توسعه درختکاری از مدیرعامل شرکت پتروشیمی بوعلی سینا تجلیل کردند.

در متن مدیران کل حفاظت محیط زیست و منابع طبیعی و آبخیزداری استان خوزستان خطاب به دکتر احمدزاده مدیرعامل شرکت پتروشیمی بوعلی سینا آمده است:

جناب آقای دکتر احمدزاده
مدیرعامل محترم شرکت پتروشیمی بوعلی سینا
با سلام و احترام
اینک که با اهتمام جدی جنابعالی در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری و دولت محترم مبنی بر صیانت از جنگل‌ها و توسعه درختکاری در کنار سربازان انفال برگ زرینی از تاریخ افتخارات استان ورق خورده است، برخورد لازم می‌دانم از تلاش مخلصانه و بی شائبه شما صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم.
امید است با اندیشه‌ای پویا و عزمی راسخ در امر احیای عرصه‌های کشور و خدمت به اسلام و مسلمین با استعانت از خداوند متعال در سایه توجهات حضرت، ولی عصر (عج) همواره موفق و پیروز باشید.

محمد جواد اشرفی
مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان

سید محمد تقی سجادی
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خوزستان

گفتنی است، شرکت پتروشیمی بوعلی سینا با اهدای بیش از ۱۰ هزار اصله نهال در طرح بزرگ حراکاری خوریات بندرماهشهر که عملیات کاشت آن طی روز‌های آینده آغاز خواهد شد مشارکت داشته است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی