تیتر امروز

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است
قسمت دوم گفت‌وگوی فیض‌الله عرب‌سرخی در برنامه پنجم رکن سه

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است

فیض‌الله عرب‌سرخی در دومین قسمت از گفت‌وگوی خود با دیدار در برنامه رکن سه، به موضوعاتی چون سکولاریسم، ملی‌گرایی و نحوه شرکت در انتخابات پرداخته است.

اعطای تقدیر نامه ۵ ستاره جایزه تعالی سازمانی صنعت پتروشیمی به شرکت پتروشیمی اروند

مدل تعالی سازمانی بنیاد علمی مدیریت کیفیت اروپا (EFQM) یک مدل جامع با هدف ساماندهی پروژه‌های بهبود شرکت‌های پتروشیمی است.

کد خبر: ۱۴۵۹۱۲
۰۸:۲۸ - ۰۹ اسفند ۱۴۰۱

به گزارش دیدارنیوز _ سرویس‌ خوزستان: به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی اروند؛ نهمین دوره جایزه تعالی صنعت پتروشیمی صبح امروز یکشنبه ۷ اسفندماه با حضور مهندس شاهمیرزایی مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی و جمعی از مدیران عالی این صنعت با شعار «دانش‌محوری، سرآمدی، توسعه پایدار» برگزار و تقدیرنامه پنج ستاره این دوره از جشنواره به دکتر کریمی مدیرعامل شرکت پتروشیمی اروند اعطا گردید.

در این مراسم؛ رئیس شورای سیاست‌گذاری جایزه تعالی پتروشیمی با اشاره به تلاش برای تبدیل جایزه تعالی سازمانی به ابزاری جهت توسعه پایدار و رو به رشد عنوان کرد: «شرکت ملی صنایع پتروشیمی با همکاری هلدینگ‌ها و شرکت‌های بزرگ پتروشیمی برنامه جدیدی برای جایزه تعالی سازمانی خواهد داشت و تلاش می‌کند الگوی تعالی سازمانی در سطح زنجیره ارزش پتروشیمی گسترش یافته و به‌عنوان ابزاری کارآمد برای توسعه پایدار و رو به رشد صنعت پتروشیمی تبدیل شود.»

بساق زاده افزود: «بر اساس گزارشی که دبیر جایزه ارائه کردند امسال پس از وقفه ایجاد شده تلاش‌های زیادی جهت آماده‌سازی شرکت‌های متقاضی و ارزیابان نهمین دوره جایزه صورت گرفت و با تاکید معاون محترم وزیر و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در خصوص توانمند سازی داخلی و ایجاد بانک اطلاعاتی شاخص‌های صنعت پتروشیمی و حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و ساخت داخل، سرلوحه نهمین دوره جایزه تعالی قرار گرفت.»

شرکت پتروشیمی اروند در این دوره از جشنواره که با حضور ۴۰ شرکت از پتروشیمی های کشور و ذینفعان کلیدی و بر پایه مدل تعالی سازمانی بنیاد علمی مدیریت کیفیت اروپا (EFQM) برگزار شد موفق به کسب تقدیرنامه ۵ ستاره گردید.
پیش از این ارزیابان نهمین دوره جایزه تعالی صنعت پتروشیمی با حضور در مجتمع پتروشیمی اروند به انجام ممیزی با استفاده از مدل جهانیEFQM2020 پرداخته بودند.

مدل تعالی سازمانی بنیاد علمی مدیریت کیفیت اروپا (EFQM) یک مدل جامع با هدف ساماندهی پروژه‌های بهبود شرکت‌های پتروشیمی است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی