تیتر امروز

هشدار حزب الله به اسرائیل/ ادعای نیویورک‌تایمز درباره حادثه اصفهان
تنش میان ایران و اسرائیل پس از حمله تروریستی دمشق (بروزرسانی می‌شود)

هشدار حزب الله به اسرائیل/ ادعای نیویورک‌تایمز درباره حادثه اصفهان

بعد از حمله تروریستی روز ۱۳ فروردین رژیم اسرائیل به کنسولگری ایران در سوریه، که باعث شهادت چند فرمانده سپاه شد، ایران شنبه شب ۲۵ فروردین‌ماه حملات گسترده پهپادی و موشکی خود را به اسرائیل انجام...
به ما رعایا ربطی ندارد، شما بکنید!
افاضات اضافه

به ما رعایا ربطی ندارد، شما بکنید!

در هفته‌ای که گذشت، عوام‌الملک به مسایل مهم و حساسی چون موی نسوان پرداخته و درباره حوادث اخیر در کشور گفته ما عوام، رعیتی بیش نیستیم و نباید این را فراموش کنیم.

تاکید شورا بر بکارگیری هرچه سریعتر اتوبوس های جدید در شهر

رئیس شورای شهر اهواز در بازدید خود از سازمان اتوبوسرانی خواستار بکارگیری هرچه سریعتر اتوبوس های خریداری شده در ناوگان حمل و نقل عمومی شد.

کد خبر: ۱۴۵۹۰۳
۲۰:۲۶ - ۰۸ اسفند ۱۴۰۱

تاکید شورا بر بکارگیری هرچه سریعتر اتوبوس های جدید در شهر

به گزارش دیدارنیوز _ سرویس‌ خوزستان: به نقل روابط عمومی شورای اسلامی شهر اهواز سیاوش محمودی در بازدید سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز به همراه معاون حمل و نقل و ترافیک، رئیس سازمان اتوبوسرانی و سازمان تاکسیرانی از وضعیت پارکینگ و خودروهای فرسوده و جدید این سازمان، اظهار کرد: خودروهای اتوبوس خریداری شده باید با توجه به حل مشکل پلاک و مجوز شورای تامین هرچه زودتر وارد ناوگان شده و نیروهای مشخص شده برای این خودروها هرچه زودتر کار خود را با این دستگاه ها آغاز کنند.

وی همچنین به خودروهای فرسوده اشاره کرد و افزود: خودروهایی که در پارکینگ این سازمان به عنوان خودرو فرسوده وجود دارند، میبایست هرچه سریعتر تعیین تکلیف شده و یا بازسازی، یا اسقاط و یا برای مزایده به فروش گذاشته شوند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی