تیتر امروز

گزارش دیدار از طرح اجرا نشده شهرداری تهران

"آتش" ساختمان‌های ناایمن را می‌بلعد؛ زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!

در حالیکه آتش سوزی انبار چسب بازار تهران در کمترین فاصله زمانی از آتش سوزی انبار لاستیک اتفاق افتاد و موضوع ساختمان ناایمن جدی‌تر می‌شود، زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!.
هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی
از سعدآباد تا توپکاپی (۸۶)، رونمایی اردوغان از چهره خاص کابینه تازه

هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی

پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری، رجب طیب اردوغان با معرفی کابینه جدید رسما وارد دور تازه مسئولیت چند ساله خود شد و حالا معرفی وزیر امور خارج او مورد توجه جهان قرار گرفته است.
ظریفیان: مرگ مهسا امینی، زوایای پنهان دارد/ گشت ارشاد ناکارآمد بود
گفت‌وگوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با استاد دانشگاه و فعال سیاسی اصلاح‌طلب

ظریفیان: مرگ مهسا امینی، زوایای پنهان دارد/ گشت ارشاد ناکارآمد بود

با آغاز سال ۱۴۰۲ و پررنگ شدن موضوع حجاب در کشور، دیدارنیوز بر آن شد در فصل جدید برنامه اصل ۲۷، سراغ این موضوع برود و در گفت‌وگو با صاحب نظران، چالش‌های فراروی جامعه را بررسی کند.
با ایمن‌سازی مزارع در برابر خشکسالی؛

نیشکر دهخدا دوباره صدرنشین تولید شکر می‌شود

مدیرعامل کشت و صنعت نیشکر دهخدا «بازچرخانی زهاب» را دستاورد مهم این شرکت برای مقابله با خشکسالی برشمرد و اظهار امیدواری کرد، با این تدابیر، این واحد نیشکری بار دیگر به صدر تولیدکنندگان شکر بازمی‌گردد.

کد خبر: ۱۴۵۹۰۰
۲۰:۰۶ - ۰۸ اسفند ۱۴۰۱

نیشکر دهخدا دوباره صدرنشین تولید شکر می‌شود

دیدارنیوز _ سرویس‌ خوزستان: مدیرعامل کشت و صنعت نیشکر دهخدا «بازچرخانی زهاب» را دستاورد مهم این شرکت برای مقابله با خشکسالی برشمرد و اظهار امیدواری کرد، با این تدابیر، این واحد نیشکری بار دیگر به صدر تولیدکنندگان شکر بازمی‌گردد.
به گزارش روابط‌عمومی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، تورج بهادری در حاشیه برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی گفت، با اجرای طرح‌های بزرگ بازچرخانی زهاب، نه تنها مزارع نیشکر در برابر بی‌آبی و خشکسالی ایمن می‌شوند، بلکه اراضی کشاورزی پیرامون این واحد نیشکری نیز از آن بهره‌مند خواهند شد.
به گفته او، استفاده از کودهای آلی، حذف حداکثری سموم و جایگزینی روش‌های بیولوژکی باعث بهبود کیفیت زه‌آب نیشکر و مهیا شدن آن برای استفاده مجدد در اراضی کشاورزی شده است.
مدیرعامل کشت و صنعت نیشکر دهخدا در ادامه به دستاوردهای حوزه کشاورزی این شرکت اشاره کرد و این دستاوردها را عاملی برای کاهش هزینه‌ها، افزایش بهره‌وری و بهبهود روند کار دانست.
بهادری افزود، ساخت دستگاه «سنگ جمع کن» و «فاروئر ترکیبی»، «دروگر نیشکر» و «گراپ تراکتوری» بخشی دیگری از اقدامات کشت و صنعت نیشکر دهخدا در بومی‌سازی تجهیزات کشاورزی در راستای تولید دانش‌بنیان است.
وی در ادامه به تشریح دستاوردهای کشت و صنعت نیشکر دهخدا در بخش صنعت نیز اشاره کرد و گفت، سالن بسته‌بندی شکر در بسته‌های یک و پنج کیلویی در دست احداث است و تا چند ماه آینده دستگاه‌های بسته‌بندی نصب خواهد شد.

نیشکر دهخدا دوباره صدرنشین تولید شکر می‌شودنیشکر دهخدا دوباره صدرنشین تولید شکر می‌شودنیشکر دهخدا دوباره صدرنشین تولید شکر می‌شودنیشکر دهخدا دوباره صدرنشین تولید شکر می‌شود

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی