تیتر امروز

مهدی رحمتی: توجه به ملیت ایرانی در جمهوری اسلامی قابل قبول نیست /احزاب باید مورد وثوق مردم باشند نه حاکمیت
دبیرکل حزب وحدت ملی در پنجمین برنامه رکن سه

مهدی رحمتی: توجه به ملیت ایرانی در جمهوری اسلامی قابل قبول نیست /احزاب باید مورد وثوق مردم باشند نه حاکمیت

مهدی رحمتی، دبیرکل حزب وحدت ملی در پنجمین برنامه رکن سه، در استودیو دیدار حاضر شد و به پرسش‌های ما پاسخ گفت. چکیده متنی و ویدئو کامل این گفتگو را بخوانید، ببینید و بشنوید.
لاهه، جنگ قضایی پنجم!
پیشینه شکایت‌های ایران و آمریکا در دادگاه بین‌المللی

لاهه، جنگ قضایی پنجم!

در حالی که شکایت ایران از آمریکا هم اکنون در دادگاه بین‌المللی لاهه در جریان است، دو کشور که بیش از چهار دهه در تخاصم بوده‌اند چند بار علیه یکدیگر به محاکم بین‌المللی شکایت برده‌اند.
با ایمن‌سازی مزارع در برابر خشکسالی؛

نیشکر دهخدا دوباره صدرنشین تولید شکر می‌شود

مدیرعامل کشت و صنعت نیشکر دهخدا «بازچرخانی زهاب» را دستاورد مهم این شرکت برای مقابله با خشکسالی برشمرد و اظهار امیدواری کرد، با این تدابیر، این واحد نیشکری بار دیگر به صدر تولیدکنندگان شکر بازمی‌گردد.

کد خبر: ۱۴۵۹۰۰
۲۰:۰۶ - ۰۸ اسفند ۱۴۰۱

نیشکر دهخدا دوباره صدرنشین تولید شکر می‌شود

دیدارنیوز _ سرویس‌ خوزستان: مدیرعامل کشت و صنعت نیشکر دهخدا «بازچرخانی زهاب» را دستاورد مهم این شرکت برای مقابله با خشکسالی برشمرد و اظهار امیدواری کرد، با این تدابیر، این واحد نیشکری بار دیگر به صدر تولیدکنندگان شکر بازمی‌گردد.
به گزارش روابط‌عمومی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، تورج بهادری در حاشیه برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی گفت، با اجرای طرح‌های بزرگ بازچرخانی زهاب، نه تنها مزارع نیشکر در برابر بی‌آبی و خشکسالی ایمن می‌شوند، بلکه اراضی کشاورزی پیرامون این واحد نیشکری نیز از آن بهره‌مند خواهند شد.
به گفته او، استفاده از کودهای آلی، حذف حداکثری سموم و جایگزینی روش‌های بیولوژکی باعث بهبود کیفیت زه‌آب نیشکر و مهیا شدن آن برای استفاده مجدد در اراضی کشاورزی شده است.
مدیرعامل کشت و صنعت نیشکر دهخدا در ادامه به دستاوردهای حوزه کشاورزی این شرکت اشاره کرد و این دستاوردها را عاملی برای کاهش هزینه‌ها، افزایش بهره‌وری و بهبهود روند کار دانست.
بهادری افزود، ساخت دستگاه «سنگ جمع کن» و «فاروئر ترکیبی»، «دروگر نیشکر» و «گراپ تراکتوری» بخشی دیگری از اقدامات کشت و صنعت نیشکر دهخدا در بومی‌سازی تجهیزات کشاورزی در راستای تولید دانش‌بنیان است.
وی در ادامه به تشریح دستاوردهای کشت و صنعت نیشکر دهخدا در بخش صنعت نیز اشاره کرد و گفت، سالن بسته‌بندی شکر در بسته‌های یک و پنج کیلویی در دست احداث است و تا چند ماه آینده دستگاه‌های بسته‌بندی نصب خواهد شد.

نیشکر دهخدا دوباره صدرنشین تولید شکر می‌شودنیشکر دهخدا دوباره صدرنشین تولید شکر می‌شودنیشکر دهخدا دوباره صدرنشین تولید شکر می‌شودنیشکر دهخدا دوباره صدرنشین تولید شکر می‌شود

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی