تیتر امروز

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است
قسمت دوم گفت‌وگوی فیض‌الله عرب‌سرخی در برنامه پنجم رکن سه

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است

فیض‌الله عرب‌سرخی در دومین قسمت از گفت‌وگوی خود با دیدار در برنامه رکن سه، به موضوعاتی چون سکولاریسم، ملی‌گرایی و نحوه شرکت در انتخابات پرداخته است.

ضرب و شتم نیروی مرزبانی ایران توسط طالبان/ وزارت کشور: به هیچ‌وجه قابل پذیرش نیست

پس از ضرب و شتم نیروی مرزبانی ایران توسط گروه خشن طالبان، مجید میراحمدی معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور اعلام کرد که این اقدام به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست و به طور جدی پیگیری می‌شود.

کد خبر: ۱۴۵۸۹۶
۱۹:۳۳ - ۰۸ اسفند ۱۴۰۱

ضرب و شتم نیروی مرزبانی ایران توسط طالبان/ وزارت کشور: به هیچ‌وجه قابل پذیرش نیست

دیدارنیوز: معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور گفت: ضرب و شتم نیروی مرزبانی ایران برای ما به هیچ وجه قابل پذیرش نیست.

سید مجید میراحمدی در گفتگو با ایسنا درباره ضرب و شتم یک نیروی مرزبانی کشورمان توسط طالبان، اظهار کرد: ساعت ۱۲:۳۰ امروز یک کامیون افغانستانی تحت پوشش یک شرکت بین المللی در محل پل ابریشم پایانه مرزی میلک توسط مرزبانی ایران برای بازرسی متوقف می‌شود.

وی ادامه داد: نیروی مرزبانی ایران داخل کامیون می‌رود، ولی راننده کامیون، چون تحت پوشش حمل لوازم خانگی در حال قاچاق سوخت بوده است، به سمت افغانستان فرار می‌کند و نیروی مرزبانی هم که داخل کامیون بوده با کامیون به آن طرف مرز می‌رود و طالبان او را دستگیر می‌کند.

میراحمدی با اشاره به انتشار فیلم ضرب و شتم نیروی مرزبانی کشورمان، گفت: این مسأله به طور جدی در دستور بررسی قرار گرفته است. آن نیروی مرزبانی آزاد شده و به کشور بازگشته است، اما این مسأله ضرب شتم برای ما به هیچ وجه قابل پذیرش نیست. مسوولان در حال پیگیری مسأله پیش آمده هستند و اقدامات لازم انجام خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی