تیتر امروز

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است
قسمت دوم گفت‌وگوی فیض‌الله عرب‌سرخی در برنامه پنجم رکن سه

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است

فیض‌الله عرب‌سرخی در دومین قسمت از گفت‌وگوی خود با دیدار در برنامه رکن سه، به موضوعاتی چون سکولاریسم، ملی‌گرایی و نحوه شرکت در انتخابات پرداخته است.

هشدار پلیس درباره کلاهبرداری در پوشش نظافت منزل

رئیس اداره فرهنگی اجتماعی پلیس آگاهی فراجا به شهروندان هشدار داد: برای جلوگیری از سرقت و هر نوع سوءاستفاده در خصوص نظافت منزل و ساختمان حتما از شرکت‌های معتبر و اشخاص مورد اعتماد استفاده کنند.

کد خبر: ۱۴۵۸۸۹
۱۸:۲۹ - ۰۸ اسفند ۱۴۰۱

هشدار پلیس درباره کلاهبرداری در پوشش نظافت منزل

دیدارنیوز: سرهنگ محمد شریفی در خصوص بکار گیری نیرو‌های خدماتی برای نظافت منزل و خانه‌تکانی‌های آخر سال، اظهار داشت: با نزدیک شدن به پایان سال و خانه تکانی منازل، عده‌ای افراد سودجو ضمن انتشار آگهی‌هایی در معابر و فضای مجازی و یا ارسال پیامک سعی در جلب اعتماد مردم دارند تا در فرصت مناسب نقشه‌های شوم خود را به اجرا درآورند.

وی با اشاره به دریافت دستمزد پایین از سوی این افراد سودجو به عنوان ترفندی برای فریب دادن مردم عنوان کرد و گفت: معمولا در این نوع تبلیغات اشاره به آدرس شرکت خدماتی نمی‌شود.

سرهنگ شریفی با بیان اینکه این نوع شرکت‌ها باید دارای شماره ثبت و مجوز فعالیت از اتحادیه را داشته باشند، گفت: شهروندان باید قبل از هر کاری برای استعلام به سایت اداره کل ثبت شرکت‌ها و اتحادیه‌ها مراجعه کنند تا از فعالیت قانونی آن‌ها مطمئن شوند.

وی گفت: هموطنان به هیچ عنوان صرفا به یک آگهی تبلیغاتی اکتفا نکنند و حتما این موضوع را که تبلیغات واقعی و شرکت نظافتی سوری نیستند، مورد بررسی قرار دهند.

رئیس اداره فرهنگی اجتماعی پلیس آگاهی فراجا با بیان اینکه هنگام به‌کارگیری افراد برای نظافت، منزل را به هیچ وجه ترک نکنید، خاطرنشان کرد: هنگام استخدام کارگر برای گردگیری و شست و شوی خانه به هیچ عنوان اموال گران قیمت و با ارزش خود را در محل دید و در دسترس قرار ندهید و همیشه آن را در مکانی امن و مطمئن نگهداری کنید چرا که احتمال سرقت وجود دارد.

براساس گزارش سایت پلیس، سرهنگ شریفی ادامه داد: در صورت وقوع هر گونه موضوع مشکوک مراتب را به پلیس ۱۱۰ اعلام تا در اسرع وقت ماموران برای رسیدگی به موضوع حاضر شوند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی