تیتر امروز

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است
قسمت دوم گفت‌وگوی فیض‌الله عرب‌سرخی در برنامه پنجم رکن سه

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است

فیض‌الله عرب‌سرخی در دومین قسمت از گفت‌وگوی خود با دیدار در برنامه رکن سه، به موضوعاتی چون سکولاریسم، ملی‌گرایی و نحوه شرکت در انتخابات پرداخته است.

بازار خودرو؛ شاهین G سایپا ۱۰۰ میلیون گران شد

با جهش پی‌در‌پی نرخ دلار طی هفته گذشته، شیب افزایش قیمت خودرو‌های داخلی هم تند شد، به طوری که قیمت شاهین G سایپا تنها طی یک روز ۵۰ میلیون گران شد و به ۶۴۰ میلیون رسید. این خودرو تنها در یک هفته اخیر ۱۰۰ میلیون گران شده است.

کد خبر: ۱۴۵۸۴۱
۰۹:۱۹ - ۰۸ اسفند ۱۴۰۱

بازار خودرو؛ شاهین G سایپا ۱۰۰ میلیون گران شد

دیدارنیوز: افزایش قیمت خودرو‌های پرفروش داخلی باز هم رکورد هم شکست. با وجود این که از روز گذشته قیمت دلار روند کاهشی آغاز کرده است با این حال کارشناسان می‌گویند نمی‌توان چندان انتظار کاهش چشم‌گیر قیمت‌ها در بازار خودرو را داشت.

با جهش پی‌در‌پی نرخ دلار طی هفته گذشته، شیب افزایش قیمت خودرو‌های داخلی هم تند شد، به طوری که قیمت شاهین G سایپا تنها طی یک روز ۵۰ میلیون گران شد و به ۶۴۰ میلیون رسید، بررسی نمودار تغییر قیمت‌ها نشان می‌دهد که این خودرو تنها در یک هفته اخیر ۱۰۰ میلیون گران شده است. دنا اتوماتیک توربو پلاس ایران خودرو هم وضعیت مشابه دارد و در یک هفته ۱۰۰ میلیون افزایش را به ثبت رسانده است.

با اینکه ریزش اندک دلار از روزگذشته آغاز شد، اما کارشناسان معتقدند بازار شب عید بدون درنظر گرفتن نرخ ارز ۱۰ الی ۱۵ درصد افزایش را خواهد داشت، بنابراین به نظر می‌رسد در صورت تداوم کاهش قیمت دلار نمی‌توان چندان انتظار کاهش چشم‌گیر قیمت خودرو را داشت.

در ادامه قیمت روز محصولات ایران خودرو و سایپا و تغییرات آن‌ها نسبت به روز گذشته را می‌خوانید.

قیمت ایران خودرو

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ به ۵۷۵ میلیون رسیده است و نسبت به روز گذشته ۱۵میلیون گران شده است. این خودرو طی دو روز گذشته ۴۵ میلیون گران شده است.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۵ به ۵۸۵ میلیون رسید که طی روز گذشته ثابت مانده است، اما نسبت به هفته گذشته ۳۵میلیون گران است.

قیمت پژو ۲۰۷ دستی پانوراما ۷۹۰ میلیونی شد که به معنای افزایش ۳۰ میلیونی طی یک روز است. این خودرو طی دو روز گذشته ۶۰ میلیون گران‌تر شده است.

قیمت سمند EF ۷ حوالی ۵۵۰ میلیون تومان است که ۵ میلیون گران شده است و طی یک هفته ۶۰ میلیون گران شده است.

قیمت تارا دنده‌ای حوالی ۷۲۰ میلیون تومان شده است که به ۲۰میلیونی طی یک روز گران شده است. این خودرو در دو روز گذشته ۵۰ میلیون گران شده است.

قیمت دنا اتوماتیک توربو پلاس با افزایش ۵ میلیونی به حوالی ۸۸۵ میلیون تومان رسیده است است و نسبت هفته گذشته ۱۰۰ میلیون گران شده است.

قیمت رانا پانوراما پلاس به ۶۰۰میلیون تومان رسید که به معنای افزایش ۵ میلیونی است است با این حال رانا هم دو روز گذشته ۴۰ میلیون گران شده است.

قیمت سایپا

قیمت پراید ۱۱۱ به ۳۲۰ میلیون تومان رسید. اگرچه قیمت این خودرو طی روز گذشته تغییر نکرده با این حال نسبت به هفته گذشته ۲۰ میلیون گران‌تر است.

قیمت پراید ۱۳۱ هم ۳۱۰ میلیون تومانی ماند. این خودرو طی یک هفته ۲۰ میلیون گران شده است.

قیمت تیبا صندوق دار SX بنزینی ۳۶۰ میلیون است که به معنای افزاشی ۵ میلیونی است. گفتنی است این خودرو طی یک هفته گذشته ۳۵میلیون گران شده است.

قیمت ساینا S دنده ای حوالی ۳۸۰ میلیون تومان شده است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون گران شده است. این خودرو طی دو روز گذشته ۳۰ میلیون گران شده است.

قیمت کوییک دنده‌ای R حوالی ۳۸۵ میلیون رسید که نسبت روز گذشته ۵ میلیون گران شده است. کوییک طی دو روز ۲۰ میلیون افزایش را به ثبت رسانده است.

قیمت شاهین G سایپا ۶۴۰ میلیون است که نسبت به روز گذشته ۵۰ میلیون و هفته گذشته ۹۰ میلیون افزایش را به ثبت رسانده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی