تیتر امروز

بیرنگ: زن را حذف کنیم یعنی وطن را حذف کردیم/ درون من بیرنگ است/ از من پشیمان‌تر‌ها زیادند/ جمعا ۵ سال برنامه ساختم
 گفت‌وگوی بی‌تعارف دیدار با بیژن بیرنگ درباره زن، زندگی و ایران

بیرنگ: زن را حذف کنیم یعنی وطن را حذف کردیم/ درون من بیرنگ است/ از من پشیمان‌تر‌ها زیادند/ جمعا ۵ سال برنامه ساختم

برای بینندگان تلویزیون در دهه‌های ۶۰ و ۷۰، نام بیژن بیرنگ یادآور روز‌های اوج در جذب مخاطبان میلیونی است، روز‌هایی که از آن‌ها تنها خاطرات شیرین باقی مانده. در گفت‌وگوی دیدار در مورد امروز و دیروز...
نوروز؛ از سیحون تا فرات، از هند تا حلب
دیدارنیوز در سال نو بررسی می‌کند

نوروز؛ از سیحون تا فرات، از هند تا حلب

نوروز جغرافیا نمی‌شناسد و امروز در شرق و غرب عالم نوروز را جشن می‌گیرند، از طرفی بیش از بیست کشور در جهان ،خود خاستگاه نوروز هستند. دیدارنیوز در سال نو جایگاه نوروز در جهان را مورد بررسی قرار...
فاطمه راکعی: اصولگرایان جدید به اصول اخلاقی پایبند نیستند/حسن روحانی ادعای اصلاح‌طلبی نداشت/قانون مدنی نیاز به بازنگری دارد
برنامه هجدهم اصل ۲۷؛ گفت‌وگو با نماینده مجلس ششم/ قسمت پایانی

فاطمه راکعی: اصولگرایان جدید به اصول اخلاقی پایبند نیستند/حسن روحانی ادعای اصلاح‌طلبی نداشت/قانون مدنی نیاز به بازنگری دارد

در برنامه هجدهم "اصل ۲۷" با فاطمه راکعی، نماینده مجلس ششم و فعال سیاسی اصلاح طلب صحبت کردیم و دیدگاه ایشان را درباره حوادث اخیر جویا شدیم؛دومین و آخرین قسمت این گفت‌وگو را بخوانید.
خرابکاری و حمله به ایران اخبار جعلی است

وزیر اطلاعات: دشمن به دنبال براندازی بود

سید‌اسماعیل خطیب، وزیر اطلاعات اعلام کرد که در ناآرامی‌های اخیر در کشور پس از درگذشت ناگهانی مهسا امینی در بازداشت گشت ارشاد تهران، دشمن به دنبال براندازی نظام بوده است.

کد خبر: ۱۴۵۷۷۷
۰۸:۳۱ - ۰۷ اسفند ۱۴۰۱

وزیر اطلاعات: دشمن به دنبال براندازی بود

دیدارنیوز: وزیر اطلاعات گفت: دشمن در اتفاقات اخیر و ناآرامی‌های خیابانی تلاش کرد شرایطی فراهم کند تا بتواند براندازی را به سرانجام برساند.

سید‌اسماعیل خطیب، وزیر اطلاعات در نشست شورای تامین استان خوزستان با تبریک اعیاد شعبانیه اظهار داشت: پاسداران با تاسی از حضرت امام حسین (ع) همواره نگهبان انقلاب و اسلام بوده‌اند و جانبازان نماد ایثارگری، استقامت، ولایتمداری هستند و مردم برای حفظ و حراست از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایثار کردند.

وی با اشاره به اینکه خوزستان پایتخت دفاع مقدس است، افزود: جای جای این استان را خون شهدا رنگین کرده و مردم خوزستان با وجود همه تزویر‌ها و فتنه‌ها از سوی دشمنان کشورمان، همیشه با وحدت در برابر نفوذی که دشمن در این سرزمین طراحی کرده بود از زمان انقلاب و جنگ تحمیلی تا به امروز ایستادگی کرده‌اند و نشان داده‌اند که همیشه پای ارزش‌های انقلاب اسلامی ایران هستند.

وزیر اطلاعات گفت: اساس انقلاب ما ولایتمداری است که با خون شهیدان بیمه شده و مردم ما بدانند تا زمانیکه همه ما در اطاعت امر، ولی فقیه و نائب امام زمان (عج) تلاش کنیم، لطف خدا شامل ما خواهد بود.

خطیب با تاکید بر امنیت پایدار گفت: امنیت ما متکی به مردم است و امنیت متکی به مردم امنیتی پایدار است که در برابر نفوذ دشمن مقاوم است و در کشورمان اقوام و مذاهب و طوایف مختلف بستر ساز این امنیت هستند.

عضو شورای عالی امنیت ملی اظهار داشت: ما وظیفه داریم در برابر فتنه‌گری دشمنان تمام ابزار و امکاناتمان را به‌کار بگیریم، دشمن با ابزار رسانه‌ای مختلفی که در اختیار دارد علیه کشورمان اقدام می‌کند و به دنبال تاثیر‌گذاری بر اراده مردم است.

وزیر اطلاعات در ادامه عنوان کرد: دشمن در اتفاقات اخیر و ناآرامی‌های خیابانی تلاش کرد شرایطی فراهم کند تا بتواند براندازی را به سرانجام برساند، اما به لطف الهی و با رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری و همراهی نیرو‌های مسلح، قضایی، امنیتی، جامعه اطلاعاتی و با بصیرت مردم نقشه دشمن با شکست مواجه شد و امروزه دشمن از سر استیصال تلاش می‌کند با استفاده از ابزار رسانه و تبلیغات، در قالب اخبار جعلی، خرابکاری و حمله به ایران روحیه مقاومت مردم را تضعیف کند، ولی همواره با همراهی مردم دشمن شکست خورده است.

وی با اشاره به تحرکات اسرائیل در کشور‌های همسایه گفت: همسایگان بدانند که امنیت با قرارداد‌ها و تفاهم‌نامه‌ها با رژیم کودک‌کش اسرائیل به دست نمی‌آید بلکه امنیت از درون خود و با همکاری با کشور‌های همسایه ایجاد می‌شود.

وزیر اطلاعات با اشاره به ادعای اسرائیل در ایجاد سامانه دفاع یکپارچه در منطقه گفت: اسرائیل امروز در برابر فلسطینیان، زبون و سرشکسته شده و این اقدامات نتیجه‌ای غیر از تاراج کردن سرمایه کشور‌ها ندارد.

‌خطیب با تاکید بر سیاست‌های دولت رئیسی مبنی بر گسترش روابط با کشور‌های همسایه گفت: ایجاد روابط خوب و متقابل و مشارکتی که با کشور‌های همسایه بوجود آمده است امنیت پایدار و موثری در منطقه پایه ریزی کرده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی