تیتر امروز

فوری؛ حمله ایران به اسرائیل/ ادعای فرانسه: ایران وارد فاز جدیدی از اقدامات بی‌ثبات‌کننده شده است
تهران در واکنش به شهادت فرماندهان سپاه در سوریه انتقام می‌گیرد

فوری؛ حمله ایران به اسرائیل/ ادعای فرانسه: ایران وارد فاز جدیدی از اقدامات بی‌ثبات‌کننده شده است

بعد از حمله تروریستی روز ۱۳ فروردین رژیم اسرائیل به کنسولگری ایران در سوریه، که باعث شهادت چند فرمانده سپاه شد، ایران می‌خواهد به این حمله واکنش نشان دهد و تل‌آویو را «تنبیه» کند.

در جلسه قالیباف با معاون اول رئیسی و وزیر اقتصاد چه گذشت؟

محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه برای ساماندهی بازار ارز به هماهنگی جدی میان مجلس و دولت نیاز است، درباره جلسه غیرعلنی امروز (شنبه) با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیر اقتصاد و رئیس کل بانک مرکزی گفت: به جمع بندی‌های خوبی در این جلسه رسیدیم و با هماهنگی شکل گرفته و اقدامات و حرکت‌های دولت بر این مشکل فائق خواهیم آمد.

کد خبر: ۱۴۵۷۱۵
۱۰:۲۴ - ۰۶ اسفند ۱۴۰۱

واکنش قالیباف به مشکلات بازار ارز؛ به جمع‌بندی خوبی رسیدیم

دیدارنیوز: رئیس مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: نیازمند یک هماهنگی جدی و قوی بین مجلس و دولت برای ساماندهی بازار ارز هستیم.

محمدباقر قالیباف در آغاز جلسه علنی نوبت صبح امروز (شنبه) مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: باتوجه به اهمیت مسائل ارزی در کشور که لازمه یک هماهنگی جدی و قوی بین دولت و مجلس برای سامان دادن این بازار است، امروز از ساعت ۸ صبح تا این لحظه، مجلس با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیر اقتصاد و رئیس کل بانک مرکزی جلسه غیرعلنی داشت.

وی در ادامه اظهار کرد: به جمع بندی‌های خوبی در این جلسه رسیدیم. ان شاءالله با هماهنگی شکل گرفته و اقدامات و حرکت‌های دولت بر این مشکل فائق خواهیم آمد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی