تیتر امروز

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است
قسمت دوم گفت‌وگوی فیض‌الله عرب‌سرخی در برنامه پنجم رکن سه

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است

فیض‌الله عرب‌سرخی در دومین قسمت از گفت‌وگوی خود با دیدار در برنامه رکن سه، به موضوعاتی چون سکولاریسم، ملی‌گرایی و نحوه شرکت در انتخابات پرداخته است.

در جلسه قالیباف با معاون اول رئیسی و وزیر اقتصاد چه گذشت؟

محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه برای ساماندهی بازار ارز به هماهنگی جدی میان مجلس و دولت نیاز است، درباره جلسه غیرعلنی امروز (شنبه) با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیر اقتصاد و رئیس کل بانک مرکزی گفت: به جمع بندی‌های خوبی در این جلسه رسیدیم و با هماهنگی شکل گرفته و اقدامات و حرکت‌های دولت بر این مشکل فائق خواهیم آمد.

کد خبر: ۱۴۵۷۱۵
۱۰:۲۴ - ۰۶ اسفند ۱۴۰۱

واکنش قالیباف به مشکلات بازار ارز؛ به جمع‌بندی خوبی رسیدیم

دیدارنیوز: رئیس مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: نیازمند یک هماهنگی جدی و قوی بین مجلس و دولت برای ساماندهی بازار ارز هستیم.

محمدباقر قالیباف در آغاز جلسه علنی نوبت صبح امروز (شنبه) مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: باتوجه به اهمیت مسائل ارزی در کشور که لازمه یک هماهنگی جدی و قوی بین دولت و مجلس برای سامان دادن این بازار است، امروز از ساعت ۸ صبح تا این لحظه، مجلس با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیر اقتصاد و رئیس کل بانک مرکزی جلسه غیرعلنی داشت.

وی در ادامه اظهار کرد: به جمع بندی‌های خوبی در این جلسه رسیدیم. ان شاءالله با هماهنگی شکل گرفته و اقدامات و حرکت‌های دولت بر این مشکل فائق خواهیم آمد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی