تیتر امروز

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی
برنامه هفدهم تنگنا در گفت‌و‌گو با اسدالله بادامچیان (قسمت اول)

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی

در نخستین بخش از برنامه تنگنا در گفت‌وگو با دبیر کل حزب موتلفه اسلامی، روایتی از آغاز به کار این حزب در دهه ۱۳۴۰ را از زبان اسدالله بادامچیان خواهید شنید که پر از جزئیات جالب و مهم است.
استقلال ۱ - پرسپولیس ۲/ عالی‌شاه‌‍نامه!
دوگانه یحیی در حضور پرتغالی‌ها!

استقلال ۱ - پرسپولیس ۲/ عالی‌شاه‌‍نامه!

تیم پرسپولیس پس از فتح لیگ برتر، در دیداری جنجالی و پرتنش با شکست استقلال قهرمان جام حذفی فوتبال ایران شد تا یحیی و تیمش با عملکردی درخشان دوگانه این فصل را به خانه ببرند. امید عالیشاه بازیکن...

امیرعبداللهیان: توافقات بسیار خوبی بین ایران و چین حاصل شد

امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه کشورمان گفت: «توافقات بسیار خوبی در خصوص رفع موانع برای اجرای کامل این برنامه بین دو رئیس جمهور حاصل شد. خوشبختانه وزرای ذی‌ربط و به ویژه تیم اقتصادی دو دولت هم حضور داشتند.»

کد خبر: ۱۴۵۲۹۲
۱۳:۱۶ - ۲۶ بهمن ۱۴۰۱

امیرعبداللهیان: توافقات بسیار خوبی بین ایران و چین حاصل شد

دیدارنیوز: حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه کشورمان که به همراه رئیس جمهور به چین سفر کرده است، در حاشیه دیدار‌های خود درباره دیدار روسای جمهور ایران و چین گفت: فرصت دیدار و گفتگو‌های روز گذشته شی جین پینگ و رئیسی کمک کرد که به طور کامل یکبار ابعاد متنوع همکاری‌های دوجانبه، منطقه‌ای و بین‌المللی ایران و چین در سطح سران دو کشور مورد بررسی قرار بگیرد.

امیرعبداللهیان با اشاره به سند جامع همکاری‌های بلند مدت بین دو کشور گفت: توافقات بسیار خوبی در خصوص رفع موانع برای اجرای کامل این برنامه بین دو رئیس جمهور حاصل شد. خوشبختانه وزرای ذی‌ربط و به ویژه تیم اقتصادی دو دولت هم حضور داشتند.

وی ادامه داد: ما خیلی خوشبین هستیم که در چارچوب این گفتگو‌هایی که انجام شد و توافقاتی که به عمل آمد شاهد رشد و توسعه هر چه بیشتر همکاری‌های اقتصادی، تجاری، گردشگری، فرهنگی، علمی، فناوری و صنعتی بین دو کشور باشیم.

وزیر امور خارجه کشورمان روز سه‌شنبه با "چین گانگ"، وزیر امور خارجه چین دیدار و گفتگو کرد.

امیرعبداللهیان با اشاره به اینکه ایران برای توسعه روابط با چین اهمیت زیادی قائل است، گفت: ایران آماده همکاری با چین برای اجرای توافقات مهم سران دو کشور و حصول اطمینان از به نتیجه رسیدن سند همکاری جامع دو کشور است.

وی همچنین آخرین پیشرفت‌ها در مذاکرات احیای برجام را بیان کرده و از نقش سازنده چین قدردانی کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی