تیتر امروز

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است
قسمت دوم گفت‌وگوی فیض‌الله عرب‌سرخی در برنامه پنجم رکن سه

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است

فیض‌الله عرب‌سرخی در دومین قسمت از گفت‌وگوی خود با دیدار در برنامه رکن سه، به موضوعاتی چون سکولاریسم، ملی‌گرایی و نحوه شرکت در انتخابات پرداخته است.

تقدیر از مددکار نمونه شرکت نفت و گاز اروندان در دومین نشست تخصصی مددکاران اجتماعی صنعت نفت

دومین نشست تخصصی مددکاران اجتماعی صنعت نفت، با حضور مهدی علی‌مددی، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزیر نفت و جمعی از رؤسای واحد‌های روابط کار و مددکاری چهار شرکت زیر مجموعه صنعت نفت برگزار شد.

کد خبر: ۱۴۵۲۴۵
۰۷:۵۸ - ۲۶ بهمن ۱۴۰۱

دیدارنیوز _ سرویس‌ خوزستان: به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، سه‌شنبه (۱۸ بهمن‌ماه ۱۴۰۱)، دومین نشست تخصصی مددکاران اجتماعی صنعت نفت، با حضور مهدی علی‌مددی، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزیر نفت و جمعی از رؤسای واحد‌های روابط کار و مددکاری چهار شرکت زیر مجموعه صنعت نفت برگزار شد.

در این نشست که بمناسبت گرامیداشت روز ملی مددکاری اجتماعی و با حضور جمعی از مدیران منابع انسانی و روسای روابط کار و مددکاری شرکت‌های تابعه برگزار شد، طی آیینی زحمات و تلاش‌های مددکاران نمونه فعال در صنعت نفت مورد تجلیل قرار گرفت.

طی این آیین جناب آقای سید علی پورنگ نسب، کارشناس ارشد روابط کار و مددکاری اجتماعی مدیریت منابع انسانی شرکت نفت و گاز اروندان، به عنوان مددکار کار منتخب سال ۱۴۰۱ این وزارتخانه برگزیده، و با اهدا لوحی از مجموعه فعالیت‌های ایشان تقدیر و تشکر به عمل آمد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی