تیتر امروز

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است
قسمت دوم گفت‌وگوی فیض‌الله عرب‌سرخی در برنامه پنجم رکن سه

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است

فیض‌الله عرب‌سرخی در دومین قسمت از گفت‌وگوی خود با دیدار در برنامه رکن سه، به موضوعاتی چون سکولاریسم، ملی‌گرایی و نحوه شرکت در انتخابات پرداخته است.

عنایتی: تا دلتان بخواهد مصدوم داریم/ هیچ قولی به باشگاه نداده‌ام

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با بیان اینکه تیمش برای بازی با نفت آبادان چندین مصدوم دارد، گفت: هفته به هفته پیش می‌رویم و اصلاً به جدول نگاه نمی‌کنیم.

کد خبر: ۱۴۵۱۵۰
۱۵:۵۸ - ۲۴ بهمن ۱۴۰۱

عنایتی: تا دلتان بخواهد مصدوم داریم/ هیچ قولی به باشگاه نداده‌ام

 

دیدارنیوز: سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با بیان اینکه تیمش برای بازی با نفت آبادان چندین مصدوم دارد، گفت: هفته به هفته پیش می‌رویم و اصلاً به جدول نگاه نمی‌کنیم.

غلامرضا عنایتی، سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در نشست خبری پیش از بازی فردا (سه‌شنبه) تیمش مقابل صنعت نفت آبادان، اظهار کرد: فکر می‌کنم یکی از سخت‌ترین بازی‌های فصل ما مقابل نفت آبادان است. این تیم ساختارمند است و بازی برای ما مشکل است. امتیاز‌ها در جدول به صورتی است که باید توانمان را روی بازی خانگی بگذاریم و نتیجه بگیریم. اگر فکر کنیم بازی ساده‌ای داریم حتما به مشکل برمی‌خوریم.

وی افزود: بعد از بازی با استقلال در این زمینه با بازیکنان صحبت کردیم و خودمان ریکاوری کرده‌ایم تا بازی مهم نفت آبادان را از دست ندهیم و خدا را شکر شرایطمان خوب است و با یک روحیه خوب، علی رغم مشکلاتی که داریم هم قسم شده ایم تا یک بازی خوب مقابل صنعت نفت انجام دهیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: باید شرایطمان را در جدول، هفته به هفته بهتر کنیم. البته یک نگرانی بابت داوری دارم، زیرا فکر می‌کنم داوری شرایط تیم‌های نفت آبادان و نفت مسجدسلیمان را در هفته گذشته کمی تغییر داد. به هر حال داور باید تمرکز زیادی داشته باشد و ما نمی‌خواهیم حق تیمی ضایع شود. امیدوارم فردا روز خوب داوران بازی باشد تا با یک شرایط خوب بازی را تمام کنیم.

وی در ادامه با بیان این که تیم‌هایی که از ابتدای فصل به خوبی بدنسازی نمی‌کنند در هفته‌های اول خوب نتیجه نمی‌گیرند، ادامه داد: من فکر می‌کنم این اتفاق برای نفت مسجدسلیمان افتاد. زمانی که من تیم را در اختیار گرفتم سه روز بعد بازی داشتیم و تیم، باخت‌های عجیب و غریب داشت و متاسفانه به حریفان روبروی خود هم امتیاز داده بود که نباید به این صورت می‌شد و همین کار را خیلی سخت کرد. ما وقتی آمدیم تنها توانستیم روی مسائل روحی و روانی کار کنیم و البته چند کار تیمی و تاکتیکی هم به بازیکنان گوشزد کردیم که خدا را شکر بازیکنان خیلی خوب انجام دادند. بازی‌هایی که انجام داده ایم رو به جلو بوده و تمام توان را به کار می‌گیریم تا از ظرفیت موجود تیم استفاده کنیم.

عنایتی بیان کرد: هفته به هفته پیش می‌رویم تا ببینیم خداوند چه می‌خواهد و اصلاً به جدول نگاه نمی‌کنیم. من هم به مجموعه دوستان در باشگاه هیچ قولی نداده‌ام؛ تنها قولی که دادم این بود که تمام توانمان را به کار بگیریم تا کار را پیش ببریم.

وی با بیان اینکه "تا دلتان بخواهد برای بازی فردا مصدوم داریم، " افزود: این موضوع خیلی برای ما مهم نیست و یک تیم هستیم. حرف‌های دیگری دارم که نمی‌خواهم فعلاً به آن‌ها ورود کنم و بعد از بازی مفصل در خصوص آن‌ها صحبت خواهم کرد. از روز اول که آمدم معتقد بودم که این تیم متعلق به هواداران مسجدسلیمانی است و آن‌ها باید بدانند چه اتفاقی در این تیم در حال رقم خوردن است. ان‌شاءالله از این اتفاقات سربلند خارج شویم.

وی درباره محرومیت علی کیانی‌فر به دلیل بازی در جام حذفی نیز عنوان کرد: اتفاق تلخی است که وقتی کمبود بازیکن داریم یک بازیکنان هم محروم می‌شود و غافلگیر می‌شویم. متاسفانه با یک اشتباه هم جام حذفی و هم بازیکن را از دست دادیم و این اتفاق کوچکی نیست. من فکر می‌کنم مشابه این موضوع را داشته‌ایم که بازیکن را محروم نکردند و تنها تیم جریمه شده است و حتی در سطح آسیایی این اتفاق افتاد. خواهش می‌کنم دوستان مساعدت کنند تا محرومیت این بازیکن کم شود، زیرا به نظر من مقصر بازیکن نیست.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی