تیتر امروز

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است
قسمت دوم گفت‌وگوی فیض‌الله عرب‌سرخی در برنامه پنجم رکن سه

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است

فیض‌الله عرب‌سرخی در دومین قسمت از گفت‌وگوی خود با دیدار در برنامه رکن سه، به موضوعاتی چون سکولاریسم، ملی‌گرایی و نحوه شرکت در انتخابات پرداخته است.
عوام امیدوارند از شروع امسال خوشحال بشوند‎‎
افاضات اضافه

عوام امیدوارند از شروع امسال خوشحال بشوند‎‎

شاید در میان خواص هم کمتر کسی به اندازه عوام‌الملک تعهد و مسئولیت‌پذیری داشته باشد که در تعطیلات نوروز نیز لحظه‌ای از رصد امور و نقد عملکرد مقامات دست برنداشته است. این هم تحفه نوروزی عوام...
بیرنگ: زن را حذف کنیم یعنی وطن را حذف کردیم/ درون من بیرنگ است/ از من پشیمان‌تر‌ها زیادند/ جمعا ۵ سال برنامه ساختم
 گفت‌وگوی بی‌تعارف دیدار با بیژن بیرنگ درباره زن، زندگی و ایران

بیرنگ: زن را حذف کنیم یعنی وطن را حذف کردیم/ درون من بیرنگ است/ از من پشیمان‌تر‌ها زیادند/ جمعا ۵ سال برنامه ساختم

برای بینندگان تلویزیون در دهه‌های ۶۰ و ۷۰، نام بیژن بیرنگ یادآور روز‌های اوج در جذب مخاطبان میلیونی است، روز‌هایی که از آن‌ها تنها خاطرات شیرین باقی مانده. در گفت‌وگوی دیدار در مورد امروز و دیروز...

جلسه مجمع خیرین کشور؛ از ارائه نرم افزار تا نتایج مثبت طرح نذر تخصص

در دویست و شصت و چهارمین جلسه مجمع خیرین کشور موضوعاتی چون ارائه و تشریح نرم افزار جامع الاطراف سخا، طرح ارزیابی عملکرد سازمان‌های متولی مبارزه با سوء مصرف مواد مخدر، نتایج مثبت در اجرایی شدن طرح نذر تخصص و .. مورد بررسی قرار گرفت.

کد خبر: ۱۴۴۹۴۵
۲۱:۵۶ - ۱۹ بهمن ۱۴۰۱

مجمع خیرین

دیدارنیوز: دویست و شصت و چهارمین جلسه مجمع خیرین کشور با حضور اعضای هیئت مدیره، مشاوران مجمع و اعضای فعال، ریاست دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی، معاونت مشارکت‌های اجتماعی وزارت کشور، و مدیران کل کمیته امداد، سازمان بهزیستی و معاونت مشارکت‌های مردمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و نماینده عالی رتبه سازمان تامین اجتماعی ۱۹ بهمن ماه در دفتر مرکزی مجمع خیرین کشور برگزار شد.

پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید با مدیریت حبیب الله بور بور، رییس هیئت مدیره مجمع خیرین کشور، جلسه رسمیت یافت.

بر حسب دستور جلسه اهم موارد بررسی شده بدین شرح است:

ارائه و تشریح نرم افزار جامع الاطراف سخا و دیگر پلتفرم‌های کمیته امداد توسط باغبانی و دیگر مدیران ارشد کمیته امداد برای حضار و لزوم تشریح بیشتر آن در فرصت مقتضی مطرح شد.

اعلام آمادگی مجدد انتظاری رییس دانشکده علوم اجتماعی جهت بررسی پروژه‌های اجتماع محور از جمله یکدست سازی ارائه کمک خیرین و نهاد‌های دولتی و حاکمیتی کمک رسان به نیازمندان جهت جلوگیری از موازی کاری و بعضا خنثی سازی عملکرد یکدیگر.

طرح ارزیابی عملکرد سازمان‌های متولی مبارزه با سوء مصرف مواد مخدر توسط انتظاری رئیس دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی مطرح و مقرر شد ولیئی طی جلسه‌ای با دانشکده علوم اجتماعی و مسئولین ذیربط در وزارت کشور موضوع را بررسی و در صورت تایید، تهیه طرح فوق به دانشکده علوم اجتماعی سفارش داده شود.

شرح کامل جلسه زارعی و تقی پور با موضوع بانک زمان با معاونت تشکل‌های مردمی ریاست مجلس شورای اسلامی در مجلس شورای اسلامی و اعلام آمادگی حوزه ریاست مجلس برای پیشبرد آن و پیشنهادات معاونت تشکل‌ها جهت تسریع و تسهیل کار.

توضیحات کامل طهماسبی و ریاضی از جلسات تخصصی برگزار شده و اخذ نتایج مثبت در اجرایی شدن طرح نذر تخصص مجمع خیرین کشور در سازمان نظام پزشکی کشور ارائه شد.

توضیحات شاهوردی درباره‌ قبول پذیرش متولی بودن سازمان تامین اجتماعی در طرح ملی بانک زمان و فرا ملی خواندن این طرح مجمع و حل تمامی مسائل حقوقی احتمالی آن با همراهی معاونت حقوقی سازمان تامین اجتماعی. مقرر شد بررسی تفاهم نامه فیمابین با موضوع طرح بانک زمان تا هفته آینده انجام شود و متن تفاهمنامه‌ی نهایی به امضای طرفین برسد.

پیشنهاد بور بور جهت هماهنگی امور فوق الذکر در وزارت کشور و با هماهنگی و مدیریت ولیئی، معاون مشارکت‌های اجتماعی وزیر کشور و استفاده از ظرفیت‌های وزارت کشور و سایر نهادها.

مجمع خیرین

مجمع خیرین

مجمع خیرین

مجمع خیرین

مجمع خیرین

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی