تیتر امروز

مهدی رحمتی: توجه به ملیت ایرانی در جمهوری اسلامی قابل قبول نیست /احزاب باید مورد وثوق مردم باشند نه حاکمیت
دبیرکل حزب وحدت ملی در پنجمین برنامه رکن سه

مهدی رحمتی: توجه به ملیت ایرانی در جمهوری اسلامی قابل قبول نیست /احزاب باید مورد وثوق مردم باشند نه حاکمیت

مهدی رحمتی، دبیرکل حزب وحدت ملی در پنجمین برنامه رکن سه، در استودیو دیدار حاضر شد و به پرسش‌های ما پاسخ گفت. چکیده متنی و ویدئو کامل این گفتگو را بخوانید، ببینید و بشنوید.
لاهه، جنگ قضایی پنجم!
پیشینه شکایت‌های ایران و آمریکا در دادگاه بین‌المللی

لاهه، جنگ قضایی پنجم!

در حالی که شکایت ایران از آمریکا هم اکنون در دادگاه بین‌المللی لاهه در جریان است، دو کشور که بیش از چهار دهه در تخاصم بوده‌اند چند بار علیه یکدیگر به محاکم بین‌المللی شکایت برده‌اند.

تغییر در مدیران پتروشیمی های تابعه وزارت کار

بر اساس اطلاعات رسیده به خبرنگار حوزه پتروشیمی نفیرنفت ، درپی دستور وزیر کار و مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، تغییرات در شرکت‌های تابعه آغاز شده است.

کد خبر: ۱۴۴۸۴۵
۱۰:۵۲ - ۱۸ بهمن ۱۴۰۱

تغییر در مدیران پتروشیمی های تابعه وزارت کار

دیدارنیوز _ سرویس‌ خوزستان: به گزارش و دستورات وزارتی، تغییرات در شرکت پتروشیمی امیرکبیر، جم‌، مسجدسلیمان و… اعمال و اکنون بناست تغییراتی در شرکت پتروشیمی فن‌آوران صورت گیرد.


در همین رابطه خبرنگار نفیرنفت از منابع موثق کسب اطلاع کرده که «ایزد جو» حدود دو هفته پیش توسط کمیته انتصابات شرکت‌های بالادستی به عنوان مدیرعامل شفن معرفی شده که واکنش برخی نمایندگان کمیسیون انرژی را در پی داشته است.

در پی این مخالفت‌ها، موضوع انتصاب معلق و تغییرات تا انتخاب فرد دیگر به عنوان مدیرعامل این مجموعه بزرگ صنعتی به تعویق افتاده است.

شرکت پتروشیمی فن‌آوران از جمله شرکت‌های سودده و بورسی شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی به شمار می‌رود که این روزها با افزایش نرخ خوراک و یوتیلیتی دست و پنجه نرم می‌کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی