تیتر امروز

مهدی رحمتی: توجه به ملیت ایرانی در جمهوری اسلامی قابل قبول نیست /احزاب باید مورد وثوق مردم باشند نه حاکمیت
دبیرکل حزب وحدت ملی در پنجمین برنامه رکن سه

مهدی رحمتی: توجه به ملیت ایرانی در جمهوری اسلامی قابل قبول نیست /احزاب باید مورد وثوق مردم باشند نه حاکمیت

مهدی رحمتی، دبیرکل حزب وحدت ملی در پنجمین برنامه رکن سه، در استودیو دیدار حاضر شد و به پرسش‌های ما پاسخ گفت. چکیده متنی و ویدئو کامل این گفتگو را بخوانید، ببینید و بشنوید.
لاهه، جنگ قضایی پنجم!
پیشینه شکایت‌های ایران و آمریکا در دادگاه بین‌المللی

لاهه، جنگ قضایی پنجم!

در حالی که شکایت ایران از آمریکا هم اکنون در دادگاه بین‌المللی لاهه در جریان است، دو کشور که بیش از چهار دهه در تخاصم بوده‌اند چند بار علیه یکدیگر به محاکم بین‌المللی شکایت برده‌اند.
مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان خبرداد؛

افزایش ۲ برابری شركت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه تخصصی نفت خوزستان نسبت به سال گذشته

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان با تاکید بر حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان از حضور ۲ برابری این شرکت‌ها در سیزدهمین‌ نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان نبست به سال گذشته خبرداد.

کد خبر: ۱۴۴۸۱۷
۱۹:۲۷ - ۱۷ بهمن ۱۴۰۱

افزایش ۲ برابری شركت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه تخصصی نفت خوزستان نسبت به سال گذشته

دیدارنیوز _ سرویس‌ خوزستان: به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، مهندس عبدالله عذاری اهوازی در حاشیه اولین روز نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان در گفت‌وگو با خبرگزاری صدا و سیما اظهار کرد: در سیزدهمین دوره این نمایشگاه ساخت تولیدات شرکت‌های دانش‌بنیان نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است.
وی با بیان اینکه تعداد شرکت‌های دانش‌بنیان حاضر در نمایشگاه نسبت به سال گذشته ۲ برابر شده و به تعداد ۱۰۸ شرکت رسیده است؛ افزود: در مجموع ۲۸۰ شرکت از ۱۶ استان در نمایشگاه حضور دارند که نسبت به سال گذشته افزایش ۲۵ درصدی داشته است.
مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان بر توجه بیشتر به شرکت‌های دانش‌بنیان تاکید کرد و گفت: مقام معظم رهبری نیز بر حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان بارها تاکید داشته چرا که پیشرفت در این حوزه کشور را نه تنها خودکفا کرده‌ بلکه مولد حرکت دیگر شاخص های مهم اقتصادی در کشور نیز خواهد بود.
وی ادامه داد: در این نمایشگاه شرکت نفت و گاز اروندان ۳ تفاهم‌نامه همکاری با جهاد دانشگاهی خوزستان، گروه ملی صنعتی فولاد ایران و پارک علم و فناوری خوزستان و یک قرارداد پژوهشی به امضا خواهد رساند؛ همچنین چندین تفاهم‌نامه پژوهشی با شرکت های دانش بنیان و رویدادهای مختلف رونمایی از دستاوردهای ساخت داخل نیز از برنامه های حاشیه این نمایشگاه خواهد بود.
عذاری اهوازی همچنین از رونمایی از یک قرارداد پژوهشی در حوزه رفع رسوبات از دهانه چاه به کمک امواج فراصوت و چندین قطعه ساخت داخل دیگر در این نمایشگاه خبرداد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی