تیتر امروز

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی
برنامه هفدهم تنگنا در گفت‌و‌گو با اسدالله بادامچیان (قسمت اول)

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی

در نخستین بخش از برنامه تنگنا در گفت‌وگو با دبیر کل حزب موتلفه اسلامی، روایتی از آغاز به کار این حزب در دهه ۱۳۴۰ را از زبان اسدالله بادامچیان خواهید شنید که پر از جزئیات جالب و مهم است.
استقلال ۱ - پرسپولیس ۲/ عالی‌شاه‌‍نامه!
دوگانه یحیی در حضور پرتغالی‌ها!

استقلال ۱ - پرسپولیس ۲/ عالی‌شاه‌‍نامه!

تیم پرسپولیس پس از فتح لیگ برتر، در دیداری جنجالی و پرتنش با شکست استقلال قهرمان جام حذفی فوتبال ایران شد تا یحیی و تیمش با عملکردی درخشان دوگانه این فصل را به خانه ببرند. امید عالیشاه بازیکن...

آیت الله مکارم شیرازی: مملکت با شعار اداره نمی‌شود!

آیت الله مکارم شیرازی، مرجع تقلید شیعیان گفت: آیا درست است که بعضی از مسئولان در رفاه باشند، ولی این همه مردم محروم وجود داشته باشد؟ با شعار نمی‌توان مملکت را اداره کرد.

کد خبر: ۱۴۴۶۸۸
۱۷:۲۱ - ۱۵ بهمن ۱۴۰۱

آیت الله مکارم شیرازی: مملکت با شعار اداره نمی‌شود!

دیدارنیوز: آیت الله مکارم شیرازی اعلام کرد که فاصله طبقاتی امنیت ما را متزلزل می‌کند و با شعار نمی‌توان مملکت را اداره کرد.

در ویدویی که توسط دفتر این مرجع تقلید شیعیان منتشر شده این گونه آمده است: «امام علی علیه السلام به فرماندار بصره که در یک مهمانی اشرافی شرکت کرده بود فرمود: شما باید به زندگی من نگاه کنید و به هیچ وجه نباید در زندگی تشریفاتی بیفتید.

این پیام بزرگی برای دولتمردان است که آیا درست است که بعضی از مسئولان در رفاه باشند، ولی این همه مردم محروم وجود داشته باشد؟

فاصله طبقاتی امنیت ما را متزلزل می‌کند. با شعار نمی‌توان مملکت را اداره کرد.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی