تیتر امروز

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است
قسمت دوم گفت‌وگوی فیض‌الله عرب‌سرخی در برنامه پنجم رکن سه

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است

فیض‌الله عرب‌سرخی در دومین قسمت از گفت‌وگوی خود با دیدار در برنامه رکن سه، به موضوعاتی چون سکولاریسم، ملی‌گرایی و نحوه شرکت در انتخابات پرداخته است.
پیام سرپرست شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون

به مناسبت آغاز به کار سیزدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان

پیام سرپرست شرکت بهرهبرداری نفت و گاز مارون بهذمناسبت آغاز به کار سیزدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان

کد خبر: ۱۴۴۶۵۱
۲۱:۳۰ - ۱۴ بهمن ۱۴۰۱

بهمناسبت آغاز بهکار سیزدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان

دیدارنیوز _ سرویس‌ خوزستان: بسم الله الرحمن الرحيم
فرارسیدن ایام ا... دهه مبارک فجر و 44مین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی را تبریک عرض نموده و آغاز به کار سیزدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان با شعار" ایرانِ قوی، نفتِ دانش‌بنیان و تکمیل زنجیرهی ارزش" در اهواز را گرامی میدارم. 
رویدادی اینچنین بزرگ، در بردارندهی ابعاد علمی، فنی، پژوهشی و نوآورانه است که موجبات تولید پایدار در نتیجه ی تعامل صنعتگران، سازندگان، دانش بنیان ها و دانشگاهیان با نخبگان و تصمیم سازان صنعت نفت را فراهم می آورد.
نفت و گاز، ثروت ملی به شمار آمده و لاجرم روزی به پایان خواهند رسید؛ بنابراین نمایشگاه تخصصی، هم آوردی برای سایر فعالان عرصه های مرتبط است تا با تشریک مساعی و تسهیم دانش، هرآنچه لازم را به میدان آورده تا بیش از پیش بینیاز از کالا و دانش خارجی و متکی بر توان جوانان ایران اسلامی، اهدافمان در صیانت از منابع هیدروکربوری را تحقق بخشیم.
در پایان، مراتب تقدیر و سپاس خود را به کلیه ی سازندگان، تامین کنندگان،شرکت های دانش بنیان، دانشگاهیان، پژوهشگران، مشاوران و مدیران ارشد علاوه بر کارکنان متعهد صنعت نفت که در راستای برگزاری اثربخش تر این نمایشگاه همت گمارده و مشارکت فعال داشته اند، تقدیم نموده و امیدوارم درپی این گردهمایی کلان، صنعت نفت جمهوری اسلامی ایران به اهداف و چشم اندازهای خرد و کلان خود دست یابد.

قباد ناصری
بهمن 1401

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی