تیتر امروز

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است
قسمت دوم گفت‌وگوی فیض‌الله عرب‌سرخی در برنامه پنجم رکن سه

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است

فیض‌الله عرب‌سرخی در دومین قسمت از گفت‌وگوی خود با دیدار در برنامه رکن سه، به موضوعاتی چون سکولاریسم، ملی‌گرایی و نحوه شرکت در انتخابات پرداخته است.
عوام امیدوارند از شروع امسال خوشحال بشوند‎‎
افاضات اضافه

عوام امیدوارند از شروع امسال خوشحال بشوند‎‎

شاید در میان خواص هم کمتر کسی به اندازه عوام‌الملک تعهد و مسئولیت‌پذیری داشته باشد که در تعطیلات نوروز نیز لحظه‌ای از رصد امور و نقد عملکرد مقامات دست برنداشته است. این هم تحفه نوروزی عوام...
بیرنگ: زن را حذف کنیم یعنی وطن را حذف کردیم/ درون من بیرنگ است/ از من پشیمان‌تر‌ها زیادند/ جمعا ۵ سال برنامه ساختم
 گفت‌وگوی بی‌تعارف دیدار با بیژن بیرنگ درباره زن، زندگی و ایران

بیرنگ: زن را حذف کنیم یعنی وطن را حذف کردیم/ درون من بیرنگ است/ از من پشیمان‌تر‌ها زیادند/ جمعا ۵ سال برنامه ساختم

برای بینندگان تلویزیون در دهه‌های ۶۰ و ۷۰، نام بیژن بیرنگ یادآور روز‌های اوج در جذب مخاطبان میلیونی است، روز‌هایی که از آن‌ها تنها خاطرات شیرین باقی مانده. در گفت‌وگوی دیدار در مورد امروز و دیروز...

انفجار یحیی؛ اراده این است که پرسپولیس نتیجه نگیرد!

یحیی گل‌محمدی، سرمربی پرسپولیس پس از توقف تیمش برابر آلومینیوم به شدت از عملکرد داوری و مسایل دیگر پیرامون این تیم انتقاد کرد و گفت: من یک سال و نیم با این تیم قرارداد دارم و هیچکس هم نمی‌تواند من را تکان دهد؛ نه درویش و نه هیئت مدیره. آقایان! من یک سال و نیم جام نمی‌گیرم. هیچ‌کس اراده‌ای ندارد یک تیم خاص قهرمان شود، فقط اراده این است که تیم ما نتیجه نگیرد آنهم، چون من سرمربی این تیم هستم. همین!

کد خبر: ۱۴۴۶۰۴
۱۹:۱۵ - ۱۲ بهمن ۱۴۰۱

حمله «یحیی» به زمین‌ و زمان؛ اراده این است که پرسپولیس نتیجه نگیرد!

دیدارنیوز: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرد، تیمش از هفته آینده با ترکیبی از نفرات امید خود در مسابقات حاضر خواهد شد.

یحیی گل‌محمدی پس از توقف پرسپولیس مقابل آلومینیوم در نشست خبری اظهار داشت: قضیه اصلاً فوتبالی پیش نمی‌رود. متأسفانه اتفاقاتی که می‌افتد بودار و مشکوک است. شاید اگر من سرمربی این تیم نبودم، این اتفاقات نمی‌افتاد.

ما جام اصلی را هفته هفتم گرفتیم
وی افزود: آقای تاج! آقای افشاریان! آقای سازمان لیگ! آقای درویش! همه گوش کنید. ما جام اصلی را هفته هفتم گرفتیم. از این جام‌های فلزی زیاد در باشگاه داریم. احتیاج به این جام‌ها نداریم. ما جام شرف را بردیم. بازیکنان ما ثابت کردند که بهترین هستند و باشرف. یک سال و نیم من با این تیم قرارداد دارم و هیچکس هم نمی‌تواند من را تکان دهد؛ نه درویش و نه هیئت مدیره. چون مردم پشت تیم هستند. آقایان! من یک سال و نیم جام نمی‌گیرم. هواداران عزیز، می‌دانم چه حس و حالی دارید، ولی یک سال و نیم از جام خبری نیست.

از هفته بعد با تیم امید در مسابقات حاضر می‌شویم!

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: از هفته بعد هم با تیم امید در مسابقات حاضر می‌شویم! مگر اینکه حکم اخراج من را از بالا بالا‌ها بدهند که من را بردارند. از باشگاه ما این اتفاق نمی‌افتد. متأسفانه در این هفته‌های اخیر اتفاقاتی می‌افتد هم داخل تیم و هم بیرون تیم. این هم متأسفانه وضعیت داوری است.

می‌دانند چه کسانی را برای داوری بازی بگذارند

گل‌محمدی یادآور شد: می‌دانند چه کسی را برای داوری بگذارند. وقتی اسم منصوریان آمد یکی از من پرسید چطور داوری است، اما من فقط سر تکان دادم. می‌دانند چه کسانی را برای داوری بازی بگذارند. واقعا جای تأسف دارد برای کسانی که تصمیم گرفتند این اتفاق برای داوری بیفتد، ولی یکسری چیزهاست که بین پرسپولیس و مردم است که نمی‌توانید آن‌ها را بگیرید.

مطلب مرتبط:

داوری جنجالی بازی پرسپولیس؛ یک پنالتی سوخت!

پرسپولیس تیم حکومتی نیست، تیم مردمی است

وی همچنین تأکید کرد: ممکن است جام‌های فلزی را بگیرید، اما شرف، غیرت و مردانگی را هیچ وقت نمی‌توانید از این تیم بگیرد، چون مردم پشت تیم هستند. این تیم حکومتی نیست، تیم مردمی است. حالا بزنید و بکوبید و فلان؛ همه چیز برای مردم مشخص است. ادامه بدهید؛ هیچ اتفاقی برای این تیم بزرگ نمی‌افتد. خودتان را خراب می‌کنید و خودتان را بین مردم از بین می‌برید. من صحبت فوتبالی ندارم. همینطور ادامه می‌دهیم و ان‌شاءالله ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد.

به خاطر حضور من اراده بر این است که پرسپولیس نتیجه نگیرد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پایان گفت: هیچ‌کس اراده‌ای ندارد یک تیم خاص قهرمان شود، فقط اراده این است که تیم ما نتیجه نگیرد آنهم، چون من سرمربی این تیم هستم. همین! خیلی واضح و روشن گفتم.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی