تیتر امروز

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است
قسمت دوم گفت‌وگوی فیض‌الله عرب‌سرخی در برنامه پنجم رکن سه

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است

فیض‌الله عرب‌سرخی در دومین قسمت از گفت‌وگوی خود با دیدار در برنامه رکن سه، به موضوعاتی چون سکولاریسم، ملی‌گرایی و نحوه شرکت در انتخابات پرداخته است.
عوام امیدوارند از شروع امسال خوشحال بشوند‎‎
افاضات اضافه

عوام امیدوارند از شروع امسال خوشحال بشوند‎‎

شاید در میان خواص هم کمتر کسی به اندازه عوام‌الملک تعهد و مسئولیت‌پذیری داشته باشد که در تعطیلات نوروز نیز لحظه‌ای از رصد امور و نقد عملکرد مقامات دست برنداشته است. این هم تحفه نوروزی عوام...
بیرنگ: زن را حذف کنیم یعنی وطن را حذف کردیم/ درون من بیرنگ است/ از من پشیمان‌تر‌ها زیادند/ جمعا ۵ سال برنامه ساختم
 گفت‌وگوی بی‌تعارف دیدار با بیژن بیرنگ درباره زن، زندگی و ایران

بیرنگ: زن را حذف کنیم یعنی وطن را حذف کردیم/ درون من بیرنگ است/ از من پشیمان‌تر‌ها زیادند/ جمعا ۵ سال برنامه ساختم

برای بینندگان تلویزیون در دهه‌های ۶۰ و ۷۰، نام بیژن بیرنگ یادآور روز‌های اوج در جذب مخاطبان میلیونی است، روز‌هایی که از آن‌ها تنها خاطرات شیرین باقی مانده. در گفت‌وگوی دیدار در مورد امروز و دیروز...

داوری جنجالی بازی پرسپولیس؛ یک پنالتی سوخت!

حسین عسگری، کارشناس داوری فوتبال کشورمان به بررسی داوری بحث‌برانگیز دیدار پرسپولیس - آلومینیوم اراک پرداخت و اعلام کرد داور یک پنالتی را نادیده گرفته است؛ پنالتی‌ای که می‌توانست صدر جدول را با تغییراتی همراه کند.

کد خبر: ۱۴۴۶۰۱
۱۸:۳۱ - ۱۲ بهمن ۱۴۰۱

داوری جنجالی بازی پرسپوایس؛ یک پنالتی سوخت!

دیدارنیوز: کارشناس داوری فوتبال کشورمان اعتقاد دارد یک پنالتی از چشم داور دیدار پرسپولیس - آلومینیوم اراک پنهان مانده است.

حسین عسگری درباره تصمیمات مرتضی منصوریان و کمک‌های او در دیدار تیم‌های پرسپولیس و آلومینیوم اراک، به تسنیم گفت: بازی‌ها در دور برگشت دشوارتر است و داوران باید بیشترین آمادگی جسمی و ذهنی را داشته باشند. در دقیقه ۳۹، برخوردی در محوطه جریمه آلومینیوم رخ داد که تصویر خیلی واضح نبود و نمی‌توانیم بگوییم خطای پنالتی رخ داد یا خیر.

وی در مورد اخراج علیرضا بیرانوند و اینکه به نظر می‌رسید میلاد فخرالدینی در موقعیت آفساید قرار داشت، تصریح کرد: دوربین در این شرایط باید روی خط آفساید باشد و سخت است با تصاویری که پخش شد، در این باره اظهارنظر کنیم. کمک داور باید با آخرین مدافع روی یک خط قرار بگیرد، اما او حدود دو متر از مدافع پرسپولیس عقب‌تر بود و به همین خاطر، نمی‌توان به تصمیم کمک داور اعتماد کرد.

کارشناس داوری فوتبال کشورمان در ادامه اظهار داشت: به نظر می‌رسید مدافع آخر پرسپولیس، آفساید را پُر کرده بود. پس از اینکه فخرالدینی صاحب توپ شد، بیرانوند خارج از محوطه جریمه خطا کرد و موقعیت آشکار گلزنی را از حریف گرفت. پس می‌توان گفت تصمیم داور برای اخراج بیرانوند درست بود.

عسگری راجع به صحنه‌های حساس نیمه دوم این مسابقه خاطرنشان کرد: داور در دقیقه ۶۵ تمرکز لازم را نداشت و پنالتی واضحی را که روی مهدی ترابی رخ داد، اعلام نکرد. مدافع آلومینیوم، پای مهاجم پرسپولیس را زد و داور باید پنالتی می‌گرفت. در صحنه‌ای دیگر، بازیکن پرسپولیس با مدافع آلومینیوم شانه به شانه جلو می‌رفتند که برخورد صورت گرفته، فشار لازم را برای اعلام پنالتی نداشت.

به گزارش دیدارنیوز، تیم ده نفره پرسپولیس با توقف برابر آلومینیوم، صدر جدول را به سپاهان داد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی