تیتر امروز

تقی‌پور: اتباع خارجی، در آمار بازماندگان از تحصیل نیستند/ آموزش‌‌و ‌پرورش باید سراغ موسسات مردم‌نهاد برود/ در آموزش استراتژی نداریم
عضو هیات مدیره مجمع خیرین کشور در گفت‌وگوی اختصاصی با دیدارنیوز:

تقی‌پور: اتباع خارجی، در آمار بازماندگان از تحصیل نیستند/ آموزش‌‌و ‌پرورش باید سراغ موسسات مردم‌نهاد برود/ در آموزش استراتژی نداریم

در یکی از سلسله گفت‌وگو‌های ویژه، دکتر اشکان تقی‌پور عضو هیات مدیره مجمع خیرین کشور مهمان دیدارنیوز بود؛ او دلایل و علت بالا رفتن آمار بازماندگان از تحصیل را به طور مفصل توضیح داد.
گزارش برف و باران

لرستان دوباره سفید پوش می‌شود

معاون توسعه و پیشگیری هواشناسی لرستان گفت: شهرهای سردسیر استان به ویژه مناطق شمالی و شرقی برفی می‌شوند.

کد خبر: ۱۴۴۳۸۶
۱۷:۴۹ - ۰۹ بهمن ۱۴۰۱

لرستان دوباره سفید پوش می‌شود

دیدارنیوز: زینب اکبری اظهار کرد: کماکان امروز با شرایط ناپایدار در منطقه برای همه نقاط لرستان ابرناکی و گاهی افزایش سرعت باد پدیده غالب است که همراه با این شرایط در نقاطی از استان وقوع بارش‌هایی به شکل پراکنده و گاهی رگباری و باران و برف هم پیش بینی می‌شود.

وی اضافه کرد: از روز دوشنبه لغایت بعدازظهر چهارشنبه سامانه بارشی بر روی جو استان فعال می‌شود که در این بازه زمانی به تناوب و با شدت و ضعف برای نقاط مختلف لرستان ابرناکی، کاهش دما، بارش باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید را موجب می‌شود.

معاون توسعه و پیشگیری هواشناسی لرستان گفت: این شرایط بارشی در گردنه‌ها و ارتفاعات و در شهرهای سردسیر استان به ویژه مناطق شمالی و شرقی، با بارش برف همراه است.

اکبری بیان کرد: از دوشنبه شب تا صبح چهارشنبه با فعالیت اصلی این سامانه بر مقدار و شدت بارش‌ها افزوده می‌شود.

وی افزود: با فعالیت این سامانه بارشی در استان وقوع مخاطراتی همچون آبگرفتگی معابر، ایجاد روان آب، سیلابی شدن مسیل‌ها، بالا آمدن سطح آب رودخانه‌ها، کولاک و برف در محورهای مواصلاتی مورد انتظار است.

این کارشناس هواشناسی عنوان کرد: امشب نیز دماهای شبانه در استان، روند افزایشی را نشان می‌دهد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی