تیتر امروز

مناظره انتخاباتی؛ مشارکت آری، مشارکت نه!
علی اصغر شفیعیان و حسین جعفری، دلایل خود برای شرکت و عدم شرکت در انتخابات بیان کردند

مناظره انتخاباتی؛ مشارکت آری، مشارکت نه!

دیدارنیوز در ادامه برنامه‌های انتخاباتی خود، در «برنامه زاویه»، میزبان حسین جعفری پژوهشگر دینی به عنوان مخالف و علی اصغر شفیعیان روزنامه‌نگار به عنوان موافق مشارکت در انتخابات، بود.
برای پاکبان پل نیایش
دیدار گزارش می‌دهد:

برای پاکبان پل نیایش

خبر قتل پاکبان پل نیایش، دیدارنیوز را برآن داشت تا به بررسی اتفاق‌هایی که در گوشه و کنار کشور برای پاکبان‌ها می‌افتد و شاید خیلی از آن‌ها هم خبری نمی‌شود بپردازد.
محمد فاضلی: شرایط امروز جامعه مانند سال‌های قبل از انقلاب ۵۷ است/ظرف مشارکت کوچکتر از تقاضا است/حمله نظامی به ایران شر مطلق است
گفت‌وگوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با پژوهشگر و جامعه شناس (قسمت دوم)

محمد فاضلی: شرایط امروز جامعه مانند سال‌های قبل از انقلاب ۵۷ است/ظرف مشارکت کوچکتر از تقاضا است/حمله نظامی به ایران شر مطلق است

در قسمت دوم گفت‌وگو با دکتر محمد فاضلی، پژوهشگر و جامعه شناس به مقایسه جامعه قبل از ۵۷ و جامعه امروز پرداختیم و آسیب‌های جدی بروز جنگ با آمریکا را بررسی کردیم.
گزارش برف و باران

لرستان دوباره سفید پوش می‌شود

معاون توسعه و پیشگیری هواشناسی لرستان گفت: شهرهای سردسیر استان به ویژه مناطق شمالی و شرقی برفی می‌شوند.

کد خبر: ۱۴۴۳۸۶
۱۷:۴۹ - ۰۹ بهمن ۱۴۰۱

لرستان دوباره سفید پوش می‌شود

دیدارنیوز: زینب اکبری اظهار کرد: کماکان امروز با شرایط ناپایدار در منطقه برای همه نقاط لرستان ابرناکی و گاهی افزایش سرعت باد پدیده غالب است که همراه با این شرایط در نقاطی از استان وقوع بارش‌هایی به شکل پراکنده و گاهی رگباری و باران و برف هم پیش بینی می‌شود.

وی اضافه کرد: از روز دوشنبه لغایت بعدازظهر چهارشنبه سامانه بارشی بر روی جو استان فعال می‌شود که در این بازه زمانی به تناوب و با شدت و ضعف برای نقاط مختلف لرستان ابرناکی، کاهش دما، بارش باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید را موجب می‌شود.

معاون توسعه و پیشگیری هواشناسی لرستان گفت: این شرایط بارشی در گردنه‌ها و ارتفاعات و در شهرهای سردسیر استان به ویژه مناطق شمالی و شرقی، با بارش برف همراه است.

اکبری بیان کرد: از دوشنبه شب تا صبح چهارشنبه با فعالیت اصلی این سامانه بر مقدار و شدت بارش‌ها افزوده می‌شود.

وی افزود: با فعالیت این سامانه بارشی در استان وقوع مخاطراتی همچون آبگرفتگی معابر، ایجاد روان آب، سیلابی شدن مسیل‌ها، بالا آمدن سطح آب رودخانه‌ها، کولاک و برف در محورهای مواصلاتی مورد انتظار است.

این کارشناس هواشناسی عنوان کرد: امشب نیز دماهای شبانه در استان، روند افزایشی را نشان می‌دهد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی