تیتر امروز

گزارش دیدار از طرح اجرا نشده شهرداری تهران

"آتش" ساختمان‌های ناایمن را می‌بلعد؛ زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!

در حالیکه آتش سوزی انبار چسب بازار تهران در کمترین فاصله زمانی از آتش سوزی انبار لاستیک اتفاق افتاد و موضوع ساختمان ناایمن جدی‌تر می‌شود، زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!.
هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی
از سعدآباد تا توپکاپی (۸۶)، رونمایی اردوغان از چهره خاص کابینه تازه

هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی

پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری، رجب طیب اردوغان با معرفی کابینه جدید رسما وارد دور تازه مسئولیت چند ساله خود شد و حالا معرفی وزیر امور خارج او مورد توجه جهان قرار گرفته است.
ظریفیان: مرگ مهسا امینی، زوایای پنهان دارد/ گشت ارشاد ناکارآمد بود
گفت‌وگوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با استاد دانشگاه و فعال سیاسی اصلاح‌طلب

ظریفیان: مرگ مهسا امینی، زوایای پنهان دارد/ گشت ارشاد ناکارآمد بود

با آغاز سال ۱۴۰۲ و پررنگ شدن موضوع حجاب در کشور، دیدارنیوز بر آن شد در فصل جدید برنامه اصل ۲۷، سراغ این موضوع برود و در گفت‌وگو با صاحب نظران، چالش‌های فراروی جامعه را بررسی کند.

تقاضای استیضاح «عین‌اللهی» امروز در کمیسیون بهداشت بررسی می‌شود

به گفته عبدالحسین روح الامینی، تقاضای استیضاح وزیر بهداشت با امضا‌های ۱۱۰ نفر و سپس ۷۱ نفر و در نهایت ۵۹ نفر مطرح شده که قرار است امروز یکشنبه در کمیسیون بهداشت بررسی شود.

کد خبر: ۱۴۴۳۶۸
۱۳:۲۷ - ۰۹ بهمن ۱۴۰۱

تقاضای استیضاح «عین‌اللهی» امروز در کمیسیون بهداشت بررسی می‌شود

دیدارنیوز: نماینده متقاضی استیضاح وزیر بهداشت از جلسه امروز کمیسیون بهداشت برای بررسی این موضوع خبر داد.

عبدالحسین روح الامینی جلسه علنی امروز (یکشنبه) در تذکری گفت: تقاضای استیضاح وزیر بهداشت با امضا‌های ۱۱۰ نفر و سپس ۷۱ نفر و در نهایت ۵۹ نفر مطرح شده که قرار است امروز در کمیسیون بهداشت بررسی شود.

وی یادآور شد: هیات رییسه تقاضای استیضاح را برخلاف آیین نامه ۲۰ روز معطل نگه داشت و بعد هم دولت ۲۰ روز درخواست مهلت کرد و جلساتی با وزیر بهداشت برگزار شد؛ جلسه اول به درخواست شخص وزیر بهداشت تشکیل شد، اما به نتیجه‌ای نرسید.

وی ادامه داد: جلسه دوم به دستور رئیس جمهور برگزار شد و یکی از معاونان ایشان تشکیل جلسه داد؛ ما اعلام کردیم براساس فتوای مقام معظم رهبری و طبق ماهیت نمایندگی دخالت در استیضاح، قانونی و شرعی نیست که مشروح این موضوعات در روزنامه خراسان آمده است.

این عضو کمیسیون بهداشت و درمان گفت: وزیر بهداشت پذیرفت که باید ۱۵ ماه دوری وزیر از نخبگان جامعه پزشکی و دلسوزان جامعه جبران شود و اینکه ناترازی و ناکارآمدی‌ها در حوزه مدیریتی اصلاح شود؛ در موضوع استیضاح کوچکترین نکته و حرفی نزده و پیگیری نکردم که به حیثیت نظام آسیب بزند همان طور در موضوع کهریزک داغ به دل دشمنان گذاشتم و در طول ۱۲ سال پیگیری قضایی، یک حرف علیه نظام از من نشنیدند.

روح الامینی در پایان گفت: در جلسات با وزیر بهداشت همین مشی را داشتم، اما ایشان افرادی را به عنوان مشاور پیشنهاد کرد که ما رد کردیم، از جمله برادر همان آقای معاون که ما را در معرض اتهام قرار داد. همچنین فردی را از جامعه پرستاری معرفی کردیم که ایشان گفت ما قبول نداریم؛ سوال این است دولت و وزیر چه واهمه‌ای دارد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی