تیتر امروز

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است
قسمت دوم گفت‌وگوی فیض‌الله عرب‌سرخی در برنامه پنجم رکن سه

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است

فیض‌الله عرب‌سرخی در دومین قسمت از گفت‌وگوی خود با دیدار در برنامه رکن سه، به موضوعاتی چون سکولاریسم، ملی‌گرایی و نحوه شرکت در انتخابات پرداخته است.
عوام امیدوارند از شروع امسال خوشحال بشوند‎‎
افاضات اضافه

عوام امیدوارند از شروع امسال خوشحال بشوند‎‎

شاید در میان خواص هم کمتر کسی به اندازه عوام‌الملک تعهد و مسئولیت‌پذیری داشته باشد که در تعطیلات نوروز نیز لحظه‌ای از رصد امور و نقد عملکرد مقامات دست برنداشته است. این هم تحفه نوروزی عوام...
بیرنگ: زن را حذف کنیم یعنی وطن را حذف کردیم/ درون من بیرنگ است/ از من پشیمان‌تر‌ها زیادند/ جمعا ۵ سال برنامه ساختم
 گفت‌وگوی بی‌تعارف دیدار با بیژن بیرنگ درباره زن، زندگی و ایران

بیرنگ: زن را حذف کنیم یعنی وطن را حذف کردیم/ درون من بیرنگ است/ از من پشیمان‌تر‌ها زیادند/ جمعا ۵ سال برنامه ساختم

برای بینندگان تلویزیون در دهه‌های ۶۰ و ۷۰، نام بیژن بیرنگ یادآور روز‌های اوج در جذب مخاطبان میلیونی است، روز‌هایی که از آن‌ها تنها خاطرات شیرین باقی مانده. در گفت‌وگوی دیدار در مورد امروز و دیروز...

جمهوری اسلامی: دولت هزینه‌های کنگره «زنان تاثیرگذار» را اعلام کند

روزنامه جمهوری اسلامی با اعلام اینکه رسانه‌ها خواستار شفاف‌سازی درباره هزینه‌های کنگره خبرساز «زنان تاثیرگذار» در ایران هستند، نوشت: به نفع دولت است به این خواسته پاسخ مثبت بدهد تا از یکطرف عنوان دولت شفاف را محقق کند و از طرف دیگر از استمرار ابهامات پیرامون برگزاری همایش «زنان تاثیرگذار» جلوگیری کند.

کد خبر: ۱۴۴۲۲۷
۲۱:۰۵ - ۰۵ بهمن ۱۴۰۱

جمهوری اسلامی:

دیدارنیوز: روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: به نفع دولت است به این خواسته پاسخ مثبت بدهد تا از یکطرف عنوان دولت شفاف را محقق کند و از طرف دیگر از استمرار ابهامات پیرامون برگزاری همایش «زنان تاثیرگذار» جلوگیری کند.

روزنامه جمهوری اسلامی به برگزاری همایش «زنان تاثیرگذار» واکنش نشان داده و تاکید کرده دولت باید درباره این همایش شفاف‌سازی کند.

جمهوری اسلامی نوشت: «یکی از وعده‌های انتخاباتی دولت سیزدهم، شفاف عمل کردن بود. حالا چند روز است اصحاب رسانه در فضای مجازی و مکتوب از دولت خواسته‌اند درباره برگزاری همایش «زنان تاثیرگذار» شفاف سازی کند تا شبهات ایجاد شده برطرف شوند. به نفع دولت است به این خواسته پاسخ مثبت بدهد تا از یکطرف عنوان دولت شفاف را محقق کند و از طرف دیگر از استمرار ابهامات پیرامون برگزاری همایش «زنان تاثیرگذار» جلوگیری کند.»

این روزنامه در ادامه مواردی که باید شفاف سازی شوند را لیست کرده است: هدف از برگزاری این همایش چه بود؟، مبتکر برگزاری این همایش چه کسی بود؟، منظور از «تاثیر گذار» چیست؟، برای هر یک از این افراد چه مبلغ هزینه شده است؟، جوایزی که به تعدادی از دعوت شدگان داده شده براساس چه معیاری و چه مبلغ بوده؟، هزینه کل این همایش چقدر و از چه ماخذی پرداخت شده است؟

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی