تیتر امروز

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟
از چشم جهان (۷۲)؛ گزارش تازه «میدل ایست آی»

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟

مذاکرات برای احیای توافق هسته‌ای ایران عملا بی نتیجه مانده است. ایران می‌گوید طرف‌های غربی به ویژه آمریکا باید واقع‌بینانه به این مسئله بپردازند تا از تکرار خروج واشنگتن از برجام جلوگیری شود....
کدام مربی شلوغ کارتر است؟
جشنواره شامورتی‌بازهای لیگ ۲۲

کدام مربی شلوغ کارتر است؟

هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر با حواشی و نتایج عجیبی همراه بود. استقلال برد پرسپولیس باخت و حاشیه های بازی فولاد و پرسپولیس که به طور حتم تا ماهها می تواند دو باشگاه را مقابل هم قرار دهد.

قطعی و اختلال شدید در اینترنت کشور!

روزهای پراختلال، قطعی‌های مکرر و سیاه اینترنت در دوران دولت سیزدهم همچنان ادامه دارد و تقریبا هفته‌ای نیست که کاربران از این اتفاقات عصبانی نباشند؛ مثل امروز که اینترنت ثابت و همراه دچار قطعی و اختلال گسترده شد!

کد خبر: ۱۴۴۱۸۴
۱۲:۲۲ - ۰۵ بهمن ۱۴۰۱

اختلال و قطعی شدید در اینترنت کشور!

دیدارنیوز: - سرویس اقتصادی: قطعی‌ها و اختلال گسترده در اینترنت ایران همچنان ادامه دارد.

باوجود گرانی اینترنت و هزینه‌های بالای آن برای کاربران، همچنان از اینترنت باکیفیت و پرسرعتی که ثبات داشته باشد، محروم هستیم و همین مساله مشکلاتی زیادی را برای مردم ایجاد کرده است.

یک هفته به بهانه امنیت و هفته‌ای دیگر به دلیل تقلب نشدن در کنکور نت را قطع می‌کنند و امروز هم به صورت ناگهانی دسترسی به اینترنت ثابت و همراه برای دقایقی قطع شد.

 اختلال شدید در اینترنت کشور 

سایت دیجیاتو هم نوشت: «دقایقی پیش اینترنت ثابت و همراه به شکل کامل دچار قطعی و اختلال گسترده شد. در حال حاضر ظاهرا این مشکل کمتر شده است. سایت مرکز تبادل ترافیک داده تهران که وضعیت شبکه را نشان می‌دهد نیز در روز‌های گذشته از دسترس خارج شده.»

به گزارش دیدار، کانال‌های خبرهای مختلف هم دقایقی پیش از قطعی و اختلال گسترده اینترنت در ایران خبر دادند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی