تیتر امروز

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟
از چشم جهان (۷۲)؛ گزارش تازه «میدل ایست آی»

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟

مذاکرات برای احیای توافق هسته‌ای ایران عملا بی نتیجه مانده است. ایران می‌گوید طرف‌های غربی به ویژه آمریکا باید واقع‌بینانه به این مسئله بپردازند تا از تکرار خروج واشنگتن از برجام جلوگیری شود....
کدام مربی شلوغ کارتر است؟
جشنواره شامورتی‌بازهای لیگ ۲۲

کدام مربی شلوغ کارتر است؟

هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر با حواشی و نتایج عجیبی همراه بود. استقلال برد پرسپولیس باخت و حاشیه های بازی فولاد و پرسپولیس که به طور حتم تا ماهها می تواند دو باشگاه را مقابل هم قرار دهد.

دیدار مدیرعامل شركت نفت و گاز اروندان با فرمانده مركز بسیج شهید تندگویان

مدیر عامل، فرمانده بسیج و رئیس روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان با سرهنگ حسن باقری فرمانده مرکز بسیج شهید تندگویان وزارت نفت-جنوب دیدار کردند.

کد خبر: ۱۴۴۱۵۲
۲۱:۰۵ - ۰۴ بهمن ۱۴۰۱

دیدار مدیرعامل شركت نفت و گاز اروندان با فرمانده مركز بسیج شهید تندگویان

دیدارنیوز _ سرویس‌ خوزستان: به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان،  سه شنبه(۴ بهمن ۱۴۰۱) طی نشست صمیمی مهندس عبدالله عذاری اهوازی ارتقای حوزه بسیج شهید تندگویان را به مرکز بسیج تبریک گفته و این اتفاق مبارک را ثمره زحمات و تلاشهای سرهنگ باقری و بسیجیان سخت کوش این مرکز دانست.
مهندس عذاری اهوازی نقش مرکز بسیج شهید تندگویان را در این سالها در وزارت نفت و نفت جنوب بسیار ارزنده دانسته و خاطرنشان کرد؛ طی این سالیان هرگاه وظیفه و کاری به بسیج سپرده می شود اعم از سازندگی، فرهنگی، دفاع از امنیت و... به بهترین شکل این امور به سرانجام رسیده است.
مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان با بیان این نکته که همیشه یک بسیجی بوده ام و خواهم بود، رمز موفقیت مدیران در سازمان ها را روحیه بسیجی و تعامل سازنده و هماهنگ با بسیج دانست و گفت؛ بسیج همواره منشاء خیر و برکت برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده و در عرصه های خدمت رسانی به مردم و صیانت از دارایی های کشور درخشیده است و مایه مباهات است و بسیج شرکت نفت و گاز اروندان در بحث ماموریت های خدمت رسانی، سازندگی و عمل به مسولیتهای اجتماعی کارهای خوبی انجام داده و توجه به انجام این امور همیشه مورد تاکید اینجانب بوده است.
سرهنگ باقری فرمانده مرکز بسیج شهید تندگویان نیز ضمن خوش آمد گویی از تعامل مثبت و سازنده مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان با این مرکز قدردانی نمود و عامل موفقیت در کارهای محوله را تعامل خوب و سازنده بین بسیج و واحدهای دیگر دانست، و بسیج را خدمتگذار همیشگی در تمامی عرصه های جهادی، ایثار و فداکاری دانست.
فرمانده مرکز بسیج شهید تندگویان وزارت نفت-جنوب توجه به ظرفیتها و قابلیتهای بسیجیان این مرکز و آثار به جا مانده از این عزیزان را مرهون توجه مسئولین و مدیران به آنها دانست و خاطرنشان کرد در شرکت نفت و گاز اروندان این امر به خوبی قابل مشاهده است و تعامل و اقدامات جهادی در این شرکت مشهود است.
در پایان این دیدار مهندس عذاری اهوازی با اهداء لوح یادبودی ارتقاء مرکز بسیج را به سرهنگ باقری فرمانده بسیج شهید تندگویان وزارت نفت- جنوب تبریک گفت و برای ایشان و همکارانشان سربلندی و پیروزی از خداوند متعال خواستار شدند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی