تیتر امروز

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور
دیدار بررسی می‌کند

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور

از امروز هفته صنایع دستی در کشور آغاز شد، صنعتی که از سال‌ها پیش قرار بود در کنار صنعت گردشگری نقش عمده‌ای در ارزآوری داشته باشد، اما ...
گزارش دیدار از طرح اجرا نشده شهرداری تهران

"آتش" ساختمان‌های ناایمن را می‌بلعد؛ زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!

در حالیکه آتش سوزی انبار چسب بازار تهران در کمترین فاصله زمانی از آتش سوزی انبار لاستیک اتفاق افتاد و موضوع ساختمان ناایمن جدی‌تر می‌شود، زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!.

انتقاد از افزایش قیمت بلیت هواپیما؛ باید تمهیداتی اندیشیده شود

سیدکریم حسینی، نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی به انتقاد از افزایش قیمت بلیت هواپیما پرداخت و گفت: قیمت بلیت هواپیما روند افزایشی داشته و کاهش پیدا نکرده است و باید تمهیداتی اندیشیده شود.

کد خبر: ۱۴۴۱۲۶
۱۳:۰۷ - ۰۴ بهمن ۱۴۰۱

انتقاد از افزایش قیمت بلیت هواپیما؛ باید تمهیداتی اندیشیده شود

دیدارنیوز: نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی از افزایش قیمت بلیت هواپیما انتقاد کرد.

سیدکریم حسینی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس گفت: اهانت به کتاب مقدس آسمانی قرآن کریم، اهانت به همه ادیان الهی است و محکومیت جهانی را به دنبال دارد.

وی همچنین اظهار کرد: امروز تضعیف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مقابله با همه آزادگان جهان است و همه دنیا می‌دانند نام سپاه در مقابله با تروریسم می‌درخشد.

حسینی در تذکری گفت که استفاده از شرکت‌های پیمانکاری تامین نیروی انسانی در نظام اداری کشور با شکست مواجه شده و باید هر چه سریعتر این رویه با تصویب و اجرای طرح ساماندهی کارکنان دولت اصلاح شود.

نماینده اهواز در تذکر دیگری به وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: در روز‌های اخیر به دلیل مه گرفتگی، ده‌ها پرواز فرودگاه‌های استان خوزستان لغو شده که یکی از دلایل آن خرابی سیستم ILS است و باید هر چه سریعتر این سیستم تعمیر و راه اندازی شود.

حسینی در پایان گفت: قیمت بلیت هواپیما روند افزایشی داشته و کاهش پیدا نکرده است و باید تمهیداتی اندیشیده شود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی