تیتر امروز

آخرین اخبار از زلزله مرگبار ترکیه و سوریه/ شمار قربانیان از ۴۳۰۰ نفر گذشت
ّبروز رسانی می‌شود

آخرین اخبار از زلزله مرگبار ترکیه و سوریه/ شمار قربانیان از ۴۳۰۰ نفر گذشت

مرکز لرزه نگاری مدیترانه‌ای اروپا اعلام کرد که زمین لرزه‌ای به بزرگی ۷.۷ ریشتر بامداد امروز (دوشنبه) مرکز ترکیه و سوریه را لرزاند. ساعاتی بعد زلزله‌ای با قدرت ۷.۸ ریشتر مناطق مرکزی ترکیه را لرزاند.
افغانستان در ۲۰۲۳: جنگ قدرت و ستیزه جویی طالبان
از چشم جهان (۷۳)

افغانستان در ۲۰۲۳: جنگ قدرت و ستیزه جویی طالبان

سال گذشته، حکومت طالبان به تدریج مستحکم شد و مانند دهه ۱۹۹۰ به سوی خودکامگی و جزم اندیشی بیشتر رفت. حکومت طالبان نسبت به هر گونه از اشکال مخالفت، رویکردی به شدت سرکوبگرانه به خود گرفته است.

مجمع خیرین کشور و نذر آب

عضو هیئت مدیره مجمع خیرین کشور و مدیر عامل موسسه خیریه نیک گامان گفت: مجمع خیرین کشور در تعاملی کاملا مردم نهاد با جمعیت هلال احمر در راه خدمت رسانی به اقشار کم‌درآمد کرامت‌مند میهن و امید آفرینی در کشور پیشگام است.

کد خبر: ۱۴۴۰۸۶
۲۱:۳۶ - ۰۳ بهمن ۱۴۰۱

مجمع خیرین کشور و نذر آب

دیدارنیوز: اشکان تقی پور عضو هیئت مدیره مجمع خیرین کشور و مدیر عامل موسسه خیریه نیک گامان گفت: مجمع خیرین کشور در تعاملی کاملا مردم نهاد با جمعیت هلال احمر در راه خدمت رسانی به اقشار کم‌درآمد کرامتمند میهن و امید آفرینی در کشور پیشگام است.

تقی پور افزود: توزیع ۳۲ تانکر ۱۰۰۰ لیتری آب در استان سیستان و بلوچستان در مدارس شهرستان خاش پیرو طرح «نذر آب» در سه روز آینده مورخ چهارم، پنجم و ششم ۱۴۰۱ توسط موسسه خیریه نیک گامان، عضو حقوقی مجمع خیرین کشور، انجام می‌شود.

مقرر است در این مراسم که در حوزه‌های مختلف خدمت رسانی در پروژه «نذر آب» انجام می‌شود، اشکان تقی پور به عنوان نماینده هیئت مدیره مجمع خیرین کشور و همچنین مجمع خیرین استان تهران و مدیرعامل موسسه نیک گامان در همراهی با دبیر کل جمعیت هلال احمر کشور، رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کشور، رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر استان تهران و دیگر مدیران این جمعیت حضور یابند.

اشکان تقی پور به تاسیس سیزدهمین شعبه مجمع خیرین کشور در استان مرکزی با حضور مهندس حبیب الله بور بور، رییس هیئت مدیره مجمع خیرین کشور، مورخ دوم بهمن ماه نیز ۱۴۰۱ اشاره کرد.

تقی پور افزود: مجمع خیرین کشور با همکاری، همراهی و تسهیلگری مستمر منطبق بر تفاهم‌نامه فیمابین با جمعیت هلال احمر و همراهی وزارت کشور بر آنست تا در اسرع وقت شعب باقیمانده‌ی مجمع را در استان‌های فاقد مجمع خیرین با ایجاد مجمع عمومی، حضور خیرین استانی و برگزاری انتخابات ایجاد کند تا بسیاری از مشکلات مردم با پتانسیل مردمی هر استان برطرف شود.

نذر آب طرحی است که با تسهیلگری جمعیت هلال احمر و حضور جدی و مستمر مجمع خیرین، سازمان‌های مردم نهاد و تشکل‌های اجتماعی جهت رفع مشکل کمبود آب با احیای قنوات، ترمیم چاه ها، تهیه‌ی تانکر‌ها و لوله کشی‌های موثر و همچنین خدمات حوزه بهداشت و سلامت در کنار این فعالیت‌ها به شکل کاملا مردمی در مناطق کم‌آب کشور انجام می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی