تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...

۴۱ زوج آملی راهی خانه بخت شدند

۴۱ زوج مددجوی کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان آمل راهی خانه بخت شدند.

کد خبر: ۱۴۴۰۶۰
۱۶:۰۳ - ۰۳ بهمن ۱۴۰۱

۴۱ زوج آملی راهی خانه بخت شدند

 

دیدارنیوز: دراین آئین که با عنوان " پیوندی به زلالی آب " با حضور زوج‌های جوان آملی درسالن همایش‌های دانشگاه شمال برگزارشد، جهزیه تهیه شده از سوی کمیته امداد امام خمینی (ره) و مراکز نیکوکاری ازدواج آسان شهرستان آمل به زوج‌های جوان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی اهداء شد.

رئیس کمیته امداد شهرستان آمل در حاشیه اهدای جهیزیه‌ی نوعروسان، گفت: این تعداد جهیزیه به همت کمیته امداد امام خمینی، کانون خدمت رضوی و مراکزنیکوکاری در آمل تأمین و توزیع شد.

حبیب‌الله قلی‌پور افزود: در این مرحله ۴۱ سری جهیزیه اساسی شامل یخچال فریزر، اجاق گاز، لباس شویی، تلویزیون، جاروبرقی، پنکه به ارزش هر سری حدود ۵۰ میلیون تومان به نوعروسان زیر پوشش دستگاه حمایتی اهدا شد.

وی با بیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۶۰ سری کمک جهیزیه برای زوج‌های کم توان مالی شهرستان تأمین و توزیع شد، تصریح کرد: پارسال نیز بیش از ۳۰۰ سری جهیزیه در شهرستان آمل میان نیازمندان توزیع شد.

رئیس اداره کمیته امداد امام آمل با بیان اینکه از زمان تشکیل شورای هماهنگی خیریه در این شهرستان و مرکز تخصصی جهیزیه زیرنظر این شورا کمک‌های قابل توجهی برای زوج‌های جوان شده بود، اضافه کرد: با همراهی دستگاه‌های اجرایی مسئول در شهرستان آمل متقاضی در نوبت انتظار و دریافت جهیزیه نداریم.

قلی‌پور یادآور شد: یکی از برنامه‌های مهم کمیته امداد شهرستان آمل آموزش خانواده‌ها است و برنامه ویژه‌ای برای خانواده‌ها در حین ازدواج و پس از ازدواج در نظر گرفته شده است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی