تیتر امروز

گزارش دیدار از طرح اجرا نشده شهرداری تهران

"آتش" ساختمان‌های ناایمن را می‌بلعد؛ زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!

در حالیکه آتش سوزی انبار چسب بازار تهران در کمترین فاصله زمانی از آتش سوزی انبار لاستیک اتفاق افتاد و موضوع ساختمان ناایمن جدی‌تر می‌شود، زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!.
هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی
از سعدآباد تا توپکاپی (۸۶)، رونمایی اردوغان از چهره خاص کابینه تازه

هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی

پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری، رجب طیب اردوغان با معرفی کابینه جدید رسما وارد دور تازه مسئولیت چند ساله خود شد و حالا معرفی وزیر امور خارج او مورد توجه جهان قرار گرفته است.
ظریفیان: مرگ مهسا امینی، زوایای پنهان دارد/ گشت ارشاد ناکارآمد بود
گفت‌وگوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با استاد دانشگاه و فعال سیاسی اصلاح‌طلب

ظریفیان: مرگ مهسا امینی، زوایای پنهان دارد/ گشت ارشاد ناکارآمد بود

با آغاز سال ۱۴۰۲ و پررنگ شدن موضوع حجاب در کشور، دیدارنیوز بر آن شد در فصل جدید برنامه اصل ۲۷، سراغ این موضوع برود و در گفت‌وگو با صاحب نظران، چالش‌های فراروی جامعه را بررسی کند.

طرح استیضاح «عین‌اللهی»؛ وزیر بهداشت یک هفته فرصت دارد

عبدالحسین روح‌الامینی، عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از ارجاع طرح استیضاح بهرام عین‌اللهی وزیر بهداشت و درمان به کمیسیون بهداشت خبر داد و گفت: طبق آیین نامه پس از ارجاع طرح استیضاح به کمیسیون، وزیر مربوطه یک هفته فرصت دارد تا در کمیسیون حضور یابد.

کد خبر: ۱۴۴۰۴۰
۱۱:۳۶ - ۰۳ بهمن ۱۴۰۱

استیضاح «عین‌اللهی» به کجا رسید؟/ ارجاع طرح به کمیسیون بهداشت

دیدارنیوز: عضو کمیسیون بهداشت از ارجاع طرح استیضاح بهرام عین‌اللهی وزیر بهداشت با ۵۹ امضا به کمیسیون متبوعش خبر داد.

عبدالحسین روح‌الامینی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در گفتگو با تسنیم، از ارجاع طرح استیضاح بهرام عین‌اللهی وزیر بهداشت و درمان به کمیسیون بهداشت خبر داد.

وی افزود: طبق آیین نامه پس از ارجاع طرح استیضاح به کمیسیون وزیر مربوطه یک هفته فرصت دارد تا در کمیسیون حضور یابد لذا با توجه به اینکه روز گذشته استیضاح به کمیسیون ارجاع شده وزیر باید در اولین جلسه که یکشنبه هفته آینده است در کمیسیون حضور یابد.

عضو کمیسیون بهداشت مجلس با بیان اینکه طرح استیضاح وزیر بهداشت با ۵۹ امضا به کمسیون بهداشت ارجاع شده است، ادامه داد: بنابراین عین اللهی باید در اولین جلسه کمسیون حضور یافته و با حضور متقاضیان، پیرامون محور‌های استیضاح توضیحاتی ارائه دهد.

روح‌الامینی بیان کرد: پس از برگزاری جلسه هیئت رئیسه کمسیون جمعبندی نشست را در قالب گزارشی به هیئت رئیسه مجلس ارائه می‌دهد.

بر اساس ماده ۲۲۰ آیین‌نامه داخلی مجلس نمایندگان مجلس مى توانند، با در نظر گرفتن اصل هشتاد و نهم (۸۹) قانون اساسى، وزیر یا هیأت وزیران را استیضاح کنند. استیضاح وقتى قابل طرح در مجلس است که به امضاى حداقل ده نفر از نمایندگان برسد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی