تیتر امروز

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟
از چشم جهان (۷۲)؛ گزارش تازه «میدل ایست آی»

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟

مذاکرات برای احیای توافق هسته‌ای ایران عملا بی نتیجه مانده است. ایران می‌گوید طرف‌های غربی به ویژه آمریکا باید واقع‌بینانه به این مسئله بپردازند تا از تکرار خروج واشنگتن از برجام جلوگیری شود....
کدام مربی شلوغ کارتر است؟
جشنواره شامورتی‌بازهای لیگ ۲۲

کدام مربی شلوغ کارتر است؟

هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر با حواشی و نتایج عجیبی همراه بود. استقلال برد پرسپولیس باخت و حاشیه های بازی فولاد و پرسپولیس که به طور حتم تا ماهها می تواند دو باشگاه را مقابل هم قرار دهد.

شانزدهمین جلسه کمیته راهبری گروه فولاد خوزستان

جلسه کمیته راهبری گروه فولاد خوزستان به ریاست محمد نیکوکار قائم مقام مدیرعامل در امور بهره‌برداری و توسعه و با حضور علیرضا مخبردزفولی قائم مقام مدیرعامل در امور ستادی و مسئولیت‌های اجتماعی، معاونان و مدیران ارشد گروه فولاد خوزستان در سالن کنفرانس ساختمان شهید حاج قاسم سلیمانی به صورت حضوری و مجازی برگزار شد.

کد خبر: ۱۴۳۹۸۳
۱۳:۲۲ - ۰۲ بهمن ۱۴۰۱
دیدارنیوز _ سرویس‌ خوزستان : جلسه کمیته راهبری گروه فولاد خوزستان به ریاست محمد نیکوکار قائم مقام مدیرعامل در امور بهره‌برداری و توسعه و با حضور علیرضا مخبردزفولی قائم مقام مدیرعامل در امور ستادی و مسئولیت‌های اجتماعی، معاونان و مدیران ارشد گروه فولاد خوزستان در سالن کنفرانس ساختمان شهید حاج قاسم سلیمانی به صورت حضوری و مجازی برگزار شد.

محمد نیکوکار قائم مقام مدیرعامل در امور بهره‌برداری و توسعه گفت: برای کاهش حوادث باید ایمنی جدی گرفته شود. وی افزود: با توجه به افزایش چشمگیر بهای تمام شده، باید از میزان گاز موجود، بیشترین بهره‌وری را برای افزایش تولید داشته باشیم. زیرا این امر در نهایت باعث کاهش بهای تمام شده در تولید محصول نهایی شرکت خواهد شد. گفتنی است، در این جلسه حوزه‌های ایمنی، منابع انسانی و امور اجتماعی، مالی، فناوری و برنامه ریزی و اجرای پروژه‌ها به ارائه گزارش عملکرد پرداختند. همچنین مصوبات جلسه قبلی کمیته به منظور حصول اطمینان از به نتیجه رسیدن مباحث مطرح شده، مورد بررسی قرار گرفت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی