تیتر امروز

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟
از چشم جهان (۷۲)؛ گزارش تازه «میدل ایست آی»

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟

مذاکرات برای احیای توافق هسته‌ای ایران عملا بی نتیجه مانده است. ایران می‌گوید طرف‌های غربی به ویژه آمریکا باید واقع‌بینانه به این مسئله بپردازند تا از تکرار خروج واشنگتن از برجام جلوگیری شود....
کدام مربی شلوغ کارتر است؟
جشنواره شامورتی‌بازهای لیگ ۲۲

کدام مربی شلوغ کارتر است؟

هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر با حواشی و نتایج عجیبی همراه بود. استقلال برد پرسپولیس باخت و حاشیه های بازی فولاد و پرسپولیس که به طور حتم تا ماهها می تواند دو باشگاه را مقابل هم قرار دهد.

چهارخطه کردن بخشی از محور اهواز - مسجدسلیمان

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی خوزستان از آغاز عملیات اجرایی چهارخطه کردن بخشی از محور اهواز – ملاثانی - مسجدسلیمان خبر داد.

کد خبر: ۱۴۳۹۸۲
۱۳:۲۰ - ۰۲ بهمن ۱۴۰۱

دیدارنیوز _ سرویس‌ خوزستان: رحمان بهرامی، معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی خوزستان گفت: فاصله اهواز تا مسجدسلیمان حدود ۱۱۹ کیلومتر است که بخشی از این مسیر به طول ۲۶ کیلومتر از اهواز تا ملاثانی به صورت ۶ خطه است.

او می گوید: عملیات اجرایی چهارخطه شدن ۱۰ کیلومتر از این مسیر حد فاصل پلیس راه ملاثانی تا شهر جدید رامین آغاز شد تا شاهد شرایط بهتر تردد در این مسیر باشیم.

به گفته او اعتبار اجرای این پروژه ۱۶۲ میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی است، بخش دیگری از این مسیر از دو راهی لالی تا میدان دانشگاه مسجدسلیمان حدود ۱۰ کیلومتر طول دارد که ۹ کیلومتر از آن چهارخطه شده است و باقی مانده آن نیز چهارخطه خواهد شد.

تسهیل در تردد، کاهش مصرف سوخت، حوادث جاده‌ای و افزایش سطح ایمنی جاده از اهداف این پروژه است.

همچنین پروژه چهارخطه اهواز - مسجدسلیمان از لحاظ اقتصادی برای مردم و دسترسی محصولات کشاورزی به بازار‌های هدف بسیار مهم است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی