تیتر امروز

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟
از چشم جهان (۷۲)؛ گزارش تازه «میدل ایست آی»

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟

مذاکرات برای احیای توافق هسته‌ای ایران عملا بی نتیجه مانده است. ایران می‌گوید طرف‌های غربی به ویژه آمریکا باید واقع‌بینانه به این مسئله بپردازند تا از تکرار خروج واشنگتن از برجام جلوگیری شود....
کدام مربی شلوغ کارتر است؟
جشنواره شامورتی‌بازهای لیگ ۲۲

کدام مربی شلوغ کارتر است؟

هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر با حواشی و نتایج عجیبی همراه بود. استقلال برد پرسپولیس باخت و حاشیه های بازی فولاد و پرسپولیس که به طور حتم تا ماهها می تواند دو باشگاه را مقابل هم قرار دهد.
معاون هواشناسی مازندران اعلام کرد

کاهش نسبی دمای هوای مازندران در روز‌های آینده

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران از کاهش نسبی دمای هوا در روز‌های آینده خبرداد و گفت: هوای زمستانه همچنان در مازندران پایدار است.

کد خبر: ۱۴۳۹۱۹
۱۷:۲۴ - ۰۱ بهمن ۱۴۰۱

کاهش نسبی هوای مازندران در روز‌های آینده

 

دیدارنیوز: احمد اسدی، وضعیت هوای مازندران را در هفته جاری اعلام کرد و گفت: براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های پیـش‌یابـی هواشناسـی، وضعیت جوی استان مازندران از روز شنبه اول بهمن ماه تا روز جمعه ۷ بهمن از جوی تقریبا پایدار برخوردار خواهد بود.

وی افزود: شنبه و یکشنبه اول و دوم بهمن مناطق ساحلی و جلگه‌ای نیمه ابری تا ابری به‌ویژه در غرب استان با بارش خفیف و پراکنده و در ارتفاعات صاف تا نیمه ابری است همچنین در بعداز ظهر و شب با افزایش ابر و احتمال مه همراه خواهد بود.

معاون هواشناسی مازندران، در خصوص وضعیت جوی روز‌های دوشنبه تا چهار‏شنبه هفته جاری، یادآور شد: این سه روز ابری با بارش پراکنده، وزش باد و در ارتفاعات ابری و مه آلود با بارش پراکنده باران و برف همراه است همچنین از اواخر روزچهارشنبه به‌تدریج با کاهش ابر همراه خواهد بود.

این مسئول تصریح کرد: روز‌های پنجشنبه و جمعه ۶ و ۷ بهمن ماه امسال نیز هوای استان مازندران صاف تا نیمه ابری در بعداز ظهر و شب با افزایش ابر همراه خواهد بود.

اسدی تاکید کرد: طی شب‌های آینده به‌دلیل پوشش ابری در دشت و جلگه یخبندان را شاهد نیستیم، اما دمای هوا در طول روز کاهش نسبی خواهد داشت.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی