تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...
با وجود گرانی شدید و تحریم‌های بیشتر مطرح شد

وزیر کشور: ایران بدون «برجام» پیشرفت می‌کند!

احمد وحیدی، وزیر کشور با بیان اینکه آمریکا به این مساله پی برده که ایران بدون برجام نیز می‌تواند پیشرفت داشته باشد، گفت: برخی بن بست‌های اقتصادی در کشور وجود داشته که در حال باز شدن است.

کد خبر: ۱۴۳۸۴۲
۰۹:۲۱ - ۳۰ دی ۱۴۰۱

وزیر کشور: ایران بدون «برجام» پیشرفت می‌کند!

دیدارنیوز: وزیر کشور گفت: آمریکا به این مساله پی برده است که ایران بدون برجام نیز می‌تواند پیشرفت داشته باشد و روند روبه رشد خود را دنبال کند؛ از این رو ناآرامی‌های اخیر را با همین هدف در کشور پایه‌ریزی کرد.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، احمد وحیدی روز پنجشنبه در دیدار با آیت الله جعفر سبحانی از مراجع عظام تقلید در قم، افزود: در دوره‌ای برخی به اشتباه تصور می‌کردند که فقط از مسیر توافق با آمریکا مشکلات حل می‌شود در حالی که در همان سال‌ها نیز آمریکا از هیچ خیانتی علیه ایران دریغ نکرد.

وی ادامه داد: رییس جمهور نسبت به اوضاع و مشکلات معیشتی اهتمام بالایی دارد و این مساله جزو دستور کار‌های جدی دولت است. رییس جمهور روزانه به صورت مرتب اوضاع بازار و تورم را بررسی می‌کند.

وزیر کشور اضافه کرد: برخی بن بست‌های اقتصادی در کشور وجود داشته که در حال باز شدن است که آثار و نتایج آن به مرور قابل مشاهده خواهد بود.

وحیدی همچنین با تاکید بر نگرانی‌های ناشی از نرخ رشد جمعیت، ابراز داشت: در موضوع رشد نرخ جمعیت نگرانی‌هایی وجود دارد که این کاهش رشد در بیشتر کشور‌های اسلامی رقم خورده است.

وی خاطرنشان کرد: موضوع سبک زندگی نیز از مسایل مهم کشور است که در ناآرامی‌های اخیر برخی از جلوه‌های مخرب آن نمایان بود و حاکی از این است که دشمن هویت ایرانی و اسلامی مردم ما را هدف قرار داده است.

وزیر کشور امروز در سفر به شهر مقدس قم با شماری از مراجع تقلید و علما دیدار و گفتگو کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی