تیتر امروز

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟
از چشم جهان (۷۲)؛ گزارش تازه «میدل ایست آی»

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟

مذاکرات برای احیای توافق هسته‌ای ایران عملا بی نتیجه مانده است. ایران می‌گوید طرف‌های غربی به ویژه آمریکا باید واقع‌بینانه به این مسئله بپردازند تا از تکرار خروج واشنگتن از برجام جلوگیری شود....
کدام مربی شلوغ کارتر است؟
جشنواره شامورتی‌بازهای لیگ ۲۲

کدام مربی شلوغ کارتر است؟

هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر با حواشی و نتایج عجیبی همراه بود. استقلال برد پرسپولیس باخت و حاشیه های بازی فولاد و پرسپولیس که به طور حتم تا ماهها می تواند دو باشگاه را مقابل هم قرار دهد.
در محل مرکز خدمات فناوری و کسب و کار خوزستان برگزار شد؛

دوره عارضه یابی با هدف توانمندسازی مشاورین استان

دوره عارضه یابی برای مشاورین استان در محل ساختمان خدمات فناوری و کسب و کار خوزستان واقع در شهرک صنعتی شماره 4 اهواز برگزار شد.

کد خبر: ۱۴۳۸۲۳
۲۰:۱۹ - ۲۸ دی ۱۴۰۱

دوره عارضه یابی با هدف توانمندسازی مشاورین استان

دیدارنیوز _ سرویس‌ خوزستان: به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خوزستان ، علی مهدی پور ؛ با اشاره بر اینکه مشاورین در حوزه صنایع کوچک می توانند در تغییر یا حرکت به سوی تعالی بنگاه های کوچک و متوسط نقش مؤثری داشته باشند ، گفت : این دوره با هدف توانمندسازی مشاورین استان در بخش عارضه یابی واحدهای صنعتی برگزار شد.
 
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان ، در ادامه ابراز داشت ؛ امروزه درنقش و اهمیت صنایع کوچک و متوسط دررشد توسعه اقتصادی کشور تردیدی وجود ندارد ، در همین راستا مشاورین با تخصص های مرتبط می توانند در کنار صنایع کوچک با شناسایی و عارضه یابی مسائل و دغدغه های آنان در رفع مشکلاتشان ایفای نقش کنند .
 
وی بیان کرد ؛ دوره عارضه یابی برای مشاورین استان سه روزه و با حضور تعدادی بالغ بر 20 نفر از مشاورین استان برگزار خواهد شد .

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی