تیتر امروز

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟
از چشم جهان (۷۲)؛ گزارش تازه «میدل ایست آی»

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟

مذاکرات برای احیای توافق هسته‌ای ایران عملا بی نتیجه مانده است. ایران می‌گوید طرف‌های غربی به ویژه آمریکا باید واقع‌بینانه به این مسئله بپردازند تا از تکرار خروج واشنگتن از برجام جلوگیری شود....
کدام مربی شلوغ کارتر است؟
جشنواره شامورتی‌بازهای لیگ ۲۲

کدام مربی شلوغ کارتر است؟

هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر با حواشی و نتایج عجیبی همراه بود. استقلال برد پرسپولیس باخت و حاشیه های بازی فولاد و پرسپولیس که به طور حتم تا ماهها می تواند دو باشگاه را مقابل هم قرار دهد.

«باغ وحش انسانی» منتشر شد

«باغ وحش انسانی» هشتمین کتاب داستانی کامران محمدی بعد از چهار رمان و سه مجموعه داستان است و با قیمت ۷۰ هزار تومان به بازار نشر عرضه شده است.

کد خبر: ۱۴۳۸۱۳
۱۷:۵۰ - ۲۸ دی ۱۴۰۱

«باغ وحش انسانی» منتشر شد

دیدارنیوز: مجموعه داستان به هم پیوسته‌ «باغ وحش انسانی» نوشته‌ کامران محمدی منتشر شد.

این مجموعه از پنج داستان به هم پیوسته به نام‌های شاهین، گوسفند، گربه، ماهی و مار تشکیل شده است. محمدی در این مجموعه، تا حد زیادی از شیوه‌ داستان‌نویسی واقع‌گرای خود فاصله گرفته و وارد دنیای فانتزی سیاه شده است.

پنج داستان به هم پیوسته‌ این کتاب، جهان داستانی ویژه‌ای را به وجود آورده‌اند و در عین حال، استقلال خود را نیز حفظ می‌کنند. داستان‌ها از یک سو عمیقاً دردناکند و از سوی دیگر در بسیاری لحظات، خواننده را به لبخند وامی‌دارند. به این ترتیب می‌توان گفت از جهاتی با یک گروتسک مدرن و البته روان‌شناختی هم مواجهیم.

مجموعه داستان «باغ وحش انسانی» را نشر سنگ در ۱۳۵ صفحه و با قیمت ۷۰ هزار تومان به بازار نشر عرضه کرده است.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی