تیتر امروز

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟
از چشم جهان (۷۲)؛ گزارش تازه «میدل ایست آی»

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟

مذاکرات برای احیای توافق هسته‌ای ایران عملا بی نتیجه مانده است. ایران می‌گوید طرف‌های غربی به ویژه آمریکا باید واقع‌بینانه به این مسئله بپردازند تا از تکرار خروج واشنگتن از برجام جلوگیری شود....
کدام مربی شلوغ کارتر است؟
جشنواره شامورتی‌بازهای لیگ ۲۲

کدام مربی شلوغ کارتر است؟

هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر با حواشی و نتایج عجیبی همراه بود. استقلال برد پرسپولیس باخت و حاشیه های بازی فولاد و پرسپولیس که به طور حتم تا ماهها می تواند دو باشگاه را مقابل هم قرار دهد.
فرزندانش یتیم شدند

اولین تصویر از شهید غلام‌رضا خالدی مامور حراست شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون+ نحوه شهادت

اوایل هفته جاری بود که نیروی حراست شرکت نفت و گاز مارون با سارقین مسلح درگیر و به شهادت رسید.

کد خبر: ۱۴۳۷۷۶
۱۰:۴۰ - ۲۸ دی ۱۴۰۱

به گزارش دیدارنیوز _ سرویس‌ خوزستان: روز یکشنبه ۲۵ دی ماه امسال، صدای شلیک گلوله بر دل اهالی مارون و روستای چارات لرزه انداخت. چند دقیقه بعد پیکر نیمه جان غلامرضا خالدی و یکی از همکاران او در واحد گشت حراست لوله‌های نفتی در منطقه مارون پیدا شد و بلافاصله به بیمارستان منتقل شدند.

اما غلامرضای ۳۷ ساله در برابر اصابت گلوله دوام نیاورد و چشمانش بر روی زندگی بسته شد.

پسرعموی غلامرضا که همکار او هم است درباره این حادثه گفت: «غلامرضا حدود ۱۸ سال سابقه کار در حراست شرکت نفت داشت، اما نیروی رسمی نبود و قرارداد پیمانکاری داشت برای همین کشیک گشت انجام نمی‌داد. تا اینکه از ۴ ماه قبل با بازنشسته شدن نیرو‌های دولتی، قرار بر این شد که نیرو‌های پیمانی نیز برای کشیک گشت بروند. این برای کارمندان مزیت محسوب می‌شد، چون اضافه حقوق و حق کار در شب به آن‌ها تعلق می‌گرفت. غلامرضا هم به خاطر زندگی اش از این موقیعت استفاده می‌کرد.»

خالدی در ادامه گفت: «روز حادثه او در حین انجام وظیفه بود. غلامرضا انسان بسیار محترمی بود و در تمام سال‌های کاری اش با وجدن خیلی بالا هر کاری به او می‌سپردند انجام می‌داد. نیرو‌های گشت حراست باید به لوله‌های نفتی سرکشی کنند تا سارقان تجهیزات صنعتی اقدام به برش لوله‌ها نکنند. غلامرضا در حین گشت زنی به همراه یکی از همکاران متوجه حضور سارقان مسلح در محدوده شده و اقدام به تعقیب آن‌ها می‌کند. سارقان غلامرضا و شخص همراه ایشان را به رگبار بستند و متواری شدند.»

فقط چند ساعت تا تشییع جنازه غلامرضا زمان باقی است. فرزندان او رخت عزای پدر بر تن دارند و تمام شهرستان مشراگه در سوگ فرو می‌رود: «پسرعمویم انسان بسیار محترمی بود. او فوق لیسانس داشت و به جز زندگی فرزندانش به چیزی فکر نمی‌کرد.»
زندگی‌ای که حالا سارقان از او فرزندانش گرفتند!
فرمانده انتظامی شهرستان رامشیر از دستگیری ۱۰ نفر در رابطه با شهادت غلامرضا خالدی خبر داد. رسیدگی به این پرونده در دستور کار قضایی قرار دارد.
تصویر فرد مصدوم این حادثه در بیمارستان| قباد ناصری مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون از شخص حادثه دیده عیادت کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی