تیتر امروز

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند
حمایت یک اقتصاددان از مکانیزم مولدسازی و هیات هفت نفره

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند

بهمن آرمان اقتصاددان به عنوان موافق مولدسازی و ترکیب هیات هفت گفت: با توجه به تجارب بد و فسادزای گذشته که در قالب بحث خصوصی سازی، این بار باید به طرح مولدسازی اعتماد کرد. مخالفان و کسانی که سر...
عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!
دیدار از مصوبه جدید شهرداری گزارش می‌دهد

عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!

چهاردهم بهمن خبری مبنی بر اخذ عوارض از قبور بهشت زهرا در رسانه‌ها منتشر شد که واکنش‌های زیادی به همراه داشت و حالا معاونان زاکانی به هر طریقی این خبر را تکذیب می‌کنند؛ اما واقعیت چیست؟

آغاز به کار تولید مستند علیمردان خان در چهارمحال و بختیاری

چهارمحال و بختیاری رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری از آغاز به کار مستند ملی علیمردان خان خبر داد و گفت: حدود یک سال زمان صرف مراحل پژوهش، پیش تولید، تولید و پس تولید این مستند خواهد شد البته تلاش می‌کنیم اکران مستند سال آینده و همزمان با شهادت علیمردان خان صورت بگیرد.

کد خبر: ۱۴۳۶۷۴
۱۵:۴۸ - ۲۶ دی ۱۴۰۱

آغاز به کار تولید مستند علیمردان خان در چهارمحال و بختیاری

 

دیدارنیوز: احسان قائدی درخصوص ساخت مستند ملی و رونمایی از پرتره دیجیتال شهید علیمردان خان بختیاری، اظهار کرد: امروز ما درحال مبارزه با جنگ روایت‌ها هستیم و دشمنان در تلاش‌اند تا ذهن جوانان ما را از داشتن هویت خالی کنند بنابراین لازم است قهرمانان ملی را بشناسیم و برای معرفی آن‌ها به دیگران نیز اقدامات موثری انجام دهیم.

رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اهمیت روایت دلاوری‌ها و سلحشوری‌های مردم استان در بزنگاه‌های تاریخی، افزود: بخشی از این روایت مربوط به قهرمانان این استان است چراکه هر کشوری برای تامین امنیت خود علاوه‌بر نیاز‌های نظامی و سخت‌افزاری به وجود قهرمانان هم نیاز دارد.

وی ادامه داد: علیمردان خان بار‌ها توسط مقام معظم رهبری و سایر شخصیت‌های بزرگ کشور مورد توجه قرار گرفته است و یکی از قهرمانان بزرگ کشور به شمار می‌آید که لازم است زندگی و سلحشوری‌های او روایت شوند.

قائدی عنوان کرد: از ماه‌های گذشته با حمایت سازمان سینمایی سوره کشور همچنین حوزه هنری کشور ساخت مستند ملی علیمردان خان به کارگردانی آرمان قلی‌پور آغاز و پروژه تا مرحله ارائه طرح پیش برده شد، در ماه گذشته نیز این طرح به تصویب رسید.

رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری از آغاز به کار مستند ملی علیمردان خان خبر داد و گفت: حدود یک سال زمان صرف مراحل پژوهش، پیش تولید، تولید و پس تولید این مستند خواهد شد البته تلاش می‌کنیم اکران مستند سال آینده و همزمان با شهادت علیمردان خان صورت بگیرد.

وی اضافه کرد: با توجه به نیاز معرفی بیش از پیش قهرمانان ملی، پرتره دیجیتال علیمردان خان نیز توسط هنرمندان چهارمحال و بختیاری کشیده شد که صبح امروز رونمایی از این پرتره صورت گرفت، امیدواریم به همت سایر دستگاه‌ها همایش علمی نقش علیمردان خان به عنوان یکی از قیام‌های ضد استبداد نیز در استان برگزار شود.

قائدی خاطرنشان کرد: حوزه هنری چهارمحال و بختیاری به دنبال این است که تمامی شخصیت‌های تاثیرگذار استان مانند عمان سامانی، آیت‌الله دهکردی، آقا جلال‌الدین بت‌شکن، حبیب دستان بنی و... را به مردم معرفی کند.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی