تیتر امروز

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند
حمایت یک اقتصاددان از مکانیزم مولدسازی و هیات هفت نفره

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند

بهمن آرمان اقتصاددان به عنوان موافق مولدسازی و ترکیب هیات هفت گفت: با توجه به تجارب بد و فسادزای گذشته که در قالب بحث خصوصی سازی، این بار باید به طرح مولدسازی اعتماد کرد. مخالفان و کسانی که سر...
عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!
دیدار از مصوبه جدید شهرداری گزارش می‌دهد

عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!

چهاردهم بهمن خبری مبنی بر اخذ عوارض از قبور بهشت زهرا در رسانه‌ها منتشر شد که واکنش‌های زیادی به همراه داشت و حالا معاونان زاکانی به هر طریقی این خبر را تکذیب می‌کنند؛ اما واقعیت چیست؟

تشکیل جلسه هیأت اختلاف داوری در شرکت شهرک های صنعتی خوزستان

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خوزستان ، علی مهدی پور ؛ ضمن حضور در جلسه هیأت اختلاف و داوری در محل سالن جلسات شرکت، بر فعال سازی قراردادهای واگذاری حق بهره برداری راکد  در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی استان تأکید کرد .

کد خبر: ۱۴۳۶۲۴
۲۲:۰۰ - ۲۵ دی ۱۴۰۱

تشکیل جلسه هیأت اختلاف داوری در شرکت شهرک های صنعتی خوزستان

دیدارنیوز _ سرویس‌ خوزستان: مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان ؛ در ادامه بیان داشت : در این جلسه دو روزه که با حضور نماینده سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران به عنوان مرضی الطرفین برگزار شد ؛ 80 پرونده مورد بررسی قرار گرفت .

وی تصریح کرد ؛بخش عمده‌ای از قراردادهای مطروحه در این جلسات ، مربوط به متقاضیانی است که با وجود تخصیص زمین در شهرک ها و نواحی صنعتی استان به تعهدات خود عمل ننموده اند .

علی مهدی پور ، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان گفت : متقاضیانی که در موعد مقرر نسبت به ساخت و ساز اقدام نکرده و در قطعه زمین تحویلی شروع به ساخت نکنند و زمین های خریداری شده را راکد نگه دارند ، طبق دستورالعمل و دفترچه قرارداد حق بهره برداری شهرک های صنعتی کشور با آنان برخورد قانونی صورت می پذیرد . 

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان گفت : تعیین تکلیف قراردادهای راکد در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی استان با جدیت ادامه دارد .

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی