تیتر امروز

آخرین اخبار از زلزله مرگبار ترکیه و سوریه/ شمار قربانیان از ۴۳۰۰ نفر گذشت
بروز رسانی می‌شود

آخرین اخبار از زلزله مرگبار ترکیه و سوریه/ شمار قربانیان از ۴۳۰۰ نفر گذشت

مرکز لرزه نگاری مدیترانه‌ای اروپا اعلام کرد که زمین لرزه‌ای به بزرگی ۷.۷ ریشتر بامداد امروز (دوشنبه) مرکز ترکیه و سوریه را لرزاند. ساعاتی بعد زلزله‌ای با قدرت ۷.۸ ریشتر مناطق مرکزی ترکیه را لرزاند.
افغانستان در ۲۰۲۳: جنگ قدرت و ستیزه جویی طالبان
از چشم جهان (۷۳)

افغانستان در ۲۰۲۳: جنگ قدرت و ستیزه جویی طالبان

سال گذشته، حکومت طالبان به تدریج مستحکم شد و مانند دهه ۱۹۹۰ به سوی خودکامگی و جزم اندیشی بیشتر رفت. حکومت طالبان نسبت به هر گونه از اشکال مخالفت، رویکردی به شدت سرکوبگرانه به خود گرفته است.
فرماندار اعلام کرد

ارتفاع برف در «سنقر» به یک متر رسید!

فرماندار سنقر و کلیایی با اشاره به بارش سنگین برف در شبانه روز گذشته گفت: هم اکنون ارتفاع برف در برخی مناطق کوهستانی شهرستان به حدود یک متر رسیده است.

کد خبر: ۱۴۳۵۷۹
۱۱:۰۹ - ۲۵ دی ۱۴۰۱

ارتفاع برف در «سنقر» به یک متر رسید!

دیدارنیوز: علی قربانی در گفتگو با ایسنا، با اشاره به تداوم بارش‌ها در برخی مناطق شهرستان، گفت: هم اکنون تمام نیرو‌های خدمات رسان و امدادی شهرستان در حالت آماده باش هستند و تلاش برای بازگشایی محور‌های شهرستان ادامه دارد.

وی افزود: در حال حاضر تمامی محور‌های اصلی و فرعی شهرستان باز است، اما تردد در آن‌ها فقط با زنجیرچرخ امکان‌پذیر است.

قربانی با اشاره به وجود ۲۱۱ روستا در سطح شهرستان سنقر و کلیایی گفت: هم اکنون راه ۱۹۰ روستا مسدود است و نیرو‌های راهداری با جدیت پای کار هستند.

فرماندار سنقر و کلیایی با اشاره به گازکشی تمامی روستا‌های این شهرستان گفت: خوشبختانه مشکلی در بحث تامین گاز شهرستان تاکنون گزارش نشده است.

قربانی خاطرنشان کرد: تنها برق دو روستا قطع شده که نیرو‌های شرکت برق برای رفع مشکل پای کار هستند.

این مسئول از مردم خواست با توجه به شرایط موجود از تردد غیرضروری در سطح محور‌های شهرستان خودداری کرده و همچنین صرفه جویی در مصرف گاز را در اولویت قرار دهند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی