تیتر امروز

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند
حمایت یک اقتصاددان از مکانیزم مولدسازی و هیات هفت نفره

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند

بهمن آرمان اقتصاددان به عنوان موافق مولدسازی و ترکیب هیات هفت گفت: با توجه به تجارب بد و فسادزای گذشته که در قالب بحث خصوصی سازی، این بار باید به طرح مولدسازی اعتماد کرد. مخالفان و کسانی که سر...
عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!
دیدار از مصوبه جدید شهرداری گزارش می‌دهد

عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!

چهاردهم بهمن خبری مبنی بر اخذ عوارض از قبور بهشت زهرا در رسانه‌ها منتشر شد که واکنش‌های زیادی به همراه داشت و حالا معاونان زاکانی به هر طریقی این خبر را تکذیب می‌کنند؛ اما واقعیت چیست؟

دستگیری ۳ سارق منزل حین سرقت در نهاوند

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند از دستگیری سه سارق منزل حین سرقت توسط ماموران کلانتری ۱۱ و پلیس آگاهی این شهرستان خبر داد.

کد خبر: ۱۴۳۵۲۹
۱۶:۱۲ - ۲۴ دی ۱۴۰۱

  دستگیری ۳ سارق منزل حین سرقت در نهاوند

دیدارنیوز: سرهنگ ذبیح‌الله درویشی در تشریح این خبر، اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل در سطح شهرستان نهاوند، بررسی موضوع در دستور کار یگان‌های انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری ۱۱ و پلیس آگاهی در این راستا با انجام تاکتیک‌های عملیاتی و به‌کارگیری شگرد‌های خاص پلیسی، همچنین فعال کردن گشت‌های انتظامی و نامحسوس در سطح شهر روز گذشته، سه سارق حرفه‌ای را حین سرقت از منزلی در سطح شهرستان شناسایی و دستگیر کردند.

درویشی تصریح کرد: متهمان پس از مواجهه با مدارک و ادله، به ۱۱ فقره سرقت منزل در مناطق مختلف شهر نهاوند اعتراف کردند و تعدادی لوازم سرقتی و تجهیزات به کار برده شده نیز از آن‌ها کشف شد.

به گزارش روابط عمومی نیروی انتظامی نهاوند، وی در پایان خاطرنشان کرد: پرونده قضایی در این راستا تشکیل شده و سایر اقدامات قانونی در حال پیگیری و انجام است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی