تیتر امروز

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند
حمایت یک اقتصاددان از مکانیزم مولدسازی و هیات هفت نفره

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند

بهمن آرمان اقتصاددان به عنوان موافق مولدسازی و ترکیب هیات هفت گفت: با توجه به تجارب بد و فسادزای گذشته که در قالب بحث خصوصی سازی، این بار باید به طرح مولدسازی اعتماد کرد. مخالفان و کسانی که سر...
عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!
دیدار از مصوبه جدید شهرداری گزارش می‌دهد

عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!

چهاردهم بهمن خبری مبنی بر اخذ عوارض از قبور بهشت زهرا در رسانه‌ها منتشر شد که واکنش‌های زیادی به همراه داشت و حالا معاونان زاکانی به هر طریقی این خبر را تکذیب می‌کنند؛ اما واقعیت چیست؟
ژاپن و آمریکا نسبت به اقدامات بی‌ثبات‌کننده چین نگرانی‌های مشترک دارند

آمریکا: به دفاع از ژاپن متعهد هستیم

وزیر دفاع آمریکا با تاکید بر پایبندی کشورش به دفاع از ژاپن اعلام کرد که ایالات متحده به دفاع از ژاپن با تمام گزینه‌ها از جمله هسته‌ای متعهد است.

کد خبر: ۱۴۳۴۶۰
۱۰:۲۰ - ۲۳ دی ۱۴۰۱

آمریکا: به دفاع از ژاپن متعهد هستیم

دیدارنیوز: لوید آستین روز پنجشنبه در سخنانی پس از برگزاری نشست کمیته مشورت امنیتی در واشنگتن با حضور وزیران دفاع و امور خارجه آمریکا و ژاپن به‌منظور بررسی راه‌های جدید برای موضع‌گیری علیه چین تصریح کرد: «به دفاع از ژاپن با تمام گزینه‌ها از جمله هسته‌ای متعهد هستیم».

وزیر دفاع آمریکا افزود: «ما از سیاست‌های امنیتی به روز شده ژاپن، از جمله افزایش هزینه‌های دفاعی و ظرفیت‌ها و قابلیت‌های ضد حمله بسیار حمایت می‌کنیم».

وی درباره رفتار چین در تنگه تایوان و آب‌های اطراف ژاپن ابراز نگرانی کرد و گفت: «ژاپن و آمریکا نسبت به اقدامات بی‌ثبات‌کننده چین نگرانی‌های مشترک دارند».

لوید آستین اضافه کرد: «ما عمیقا نگران اقدامات تحریک آمیز کره شمالی علیه ژاپن و همسایگانش هستیم و جنگ غیرقابل توجیه روسیه علیه اوکراین را محکوم می‌کنیم».

دیروز (پنجشنبه)، وزیران دفاع و امور خارجه آمریکا و ژاپن نشست کمیته امنیتی مشترک را که در آن موضوع «بازدارندگی گسترش یافته» علیه چین مورد بحث و بررسی قرار گرفت، برگزار کردند.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی