تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...

دویست و شصتمین جلسه هیئت مدیره مجمع خیرین کشور برگزار شد

در جلسه هیئت مدیره مجمع خیرین کشور که صبح روز چهارشنبه ۲۱ دی ماه برگزار شد، روش‌های دستیابی به علت بروز و افزایش آسیب‌های اجتماعی و راهکار‌های پیشگیری و مقابله با آن مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

کد خبر: ۱۴۳۴۲۸
۲۱:۱۹ - ۲۱ دی ۱۴۰۱

دویست و شصتمین جلسه هیئت مدیره مجمع خیرین کشور برگزار شد

دیدارنیوز: مجمع خیرین کشور با دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی در تهیه طرح مطالعاتی و اجرایی بررسی وضع موجود آسیب‌های اجتماعی در کشور و روش‌های پیشگیری، مقابله و کاهش آسیب‌ها همکاری می‌کند.

در جلسه هیئت مدیره مجمع خیرین کشور که با حضور انتظاری رئیس دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی و سیف عضو هیئت علمی این دانشکده صبح روز چهارشنبه ۲۱ دی ماه ۱۴۰۱ برگزار شد، پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، با مدیریت، بوربور، رییس هیئت مدیره مجمع خیرین کشور روش‌های دستیابی به علت بروز و افزایش آسیب‌های اجتماعی و راهکار‌های پیشگیری و مقابله با آن مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

اهم موارد مطرح شده در این جلسه به شرح ذیل است:

- تبریک به محسن ولیئی مدیرعامل مجمع به مناسبت انتصابش به سمت معاون مشارکت‌های اجتماعی سازمان امور اجتماعی کشور که موجب تسهیل در کار موسسات خیریه و تشکل‌های مردمی خواهد شد.

- تصویب برگزاری نشست‌های تخصصی با حضور اساتید دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه و مسئولین اجرایی ذیربط و نمایندگان حوزه‌های اجتماعی وزارت کشور و مجمع خیرین کشور به منظور بررسی وضعیت موجود آسیب‌های اجتماعی و ارائه راهکار‌هایی جهت دستیابی به وضعیت مطلوب.

- به درخواست مجمع خیرین کشور دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه با به کارگیری اساتید مجرب و متخصص در حوزه‌های اجتماعی طرح پیشنهادی با هدف پیشگیری و کاهش آسیب‌های اجتماعی را تهیه تا از طریق مراجع ذیربط نسبت به اجرای آن اقدام لازم به عمل آید.

- برگزاری نشست اجرای طرح روزی به یاد دیروز با حضور روسای مناطق و مدارس فرسوده شهر تهران و شهردار تهران در اواسط هفته آینده در آموزش و پرورش شهر تهران.

- تبیین اهداف ایجاد مجمع خیرین کشور و گزارش اقدامات صورت گرفته مجمع در استانداری تهران با حضور معاونین و مدیران استانداری توسط ولییی مدیرعامل مجمع.

- تقدیر روبوبی معاون مشارکت‌های مردمی بهزیستی از اقدامات ارزشمند مجمع خیرین کشور به ویژه شخص بوربور در تامین اعتبارات هزینه مسکن خانواده‌های دارای دو معلول و نیز رفع سایر نیاز‌های سازمان بهزیستی کشور با کمک اعضای مجمع.

- صیاد به عنوان مدیرکل جدید مشارکت‌های مردمی بهزیستی کشور معرفی و از زحمات رضازاده مدیر کل قبلی این دفتر تقدیر شد.

دویست و شصتمین جلسه هیئت مدیره مجمع خیرین کشور برگزار شد

دویست و شصتمین جلسه هیئت مدیره مجمع خیرین کشور برگزار شد

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی