تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...

دیدار مداحان با رهبر انقلاب برگزار می‌شود

در آستانه سالروز میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و سالگرد ولادت حضرت امام خمینی، جمعی از مداحان اهل بیت با رهبر انقلاب دیدار خواهند کرد.

کد خبر: ۱۴۳۳۴۹
۰۸:۱۷ - ۲۱ دی ۱۴۰۱

دیدار مداحان با رهبر انقلاب برگزار می‌شود

دیدارنیوز: در آستانه سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام الله علی‌ها جمعی از مداحان اهل بیت با رهبر انقلاب دیدار خواهند کرد.

در آستانه سالروز میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علی‌ها و نیز سالگرد ولادت حضرت امام خمینی، جمعی از مداحان اهل بیت علیهم السلام با رهبر انقلاب دیدار خواهند کرد.

این دیدار صبح پنجشنبه ۲۲ دی ماه در حسینیه امام خمینی (ره) برگزار می‌شود و در این مراسم تعدادی از ذاکرین به مدیحه‌سرایی و بیان فضائل و مناقب اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام خواهند پرداخت.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی