تیتر امروز

احمد مازنی: ما باید بتوانیم با هم کار کنیم، منصفانه رقابت کنیم و با هم ایران را بسازیم + عکس
گزارش اختصاصی دیدار از در مراسم گرامیداشت شهدای فتح خرمشهر

احمد مازنی: ما باید بتوانیم با هم کار کنیم، منصفانه رقابت کنیم و با هم ایران را بسازیم + عکس

رئیس پیشین کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: «فرهنگ سوم خرداد را الگوی خود و فضای رقابتی منصفانه را ایجاد و فرهنگ گفت‌وگو را نهادینه کنیم.

اظهارات لاپید علیه دولت نتانیاهو؛ خون بپا می‌شود

یائیر لاپید، رهبر اپوزیسیون اسرائیل در توئیتی نوشت: تحریک‌های دولت نتانیاهو به خون ختم خواهد شد. تحریک‌ها امروز به تظاهرات دانشجویی در دانشگاه بن گوریون کشیده شد.

کد خبر: ۱۴۳۳۳۸
۱۹:۵۰ - ۲۰ دی ۱۴۰۱

اظهارات لاپید علیه دولت نتانیاهو؛ خون بپا می‌شود

دیدارنیوز: یائیر لاپید در واکنش به تلاش یکی از حامیان بنیامین نتانیاهو به زیر گرفتن تظاهرکنندگان مخالف نتانیاهو، گفت که تحریک‌های دولت او به خون ختم می‌شود.

به نقل از اسپوتنیک، یائیر لاپید، رهبر اپوزیسیون اسرائیل در توئیتی نوشت: تحریک‌های دولت به خون ختم خواهد شد. تحریک‌ها امروز به تظاهرات دانشجویی در دانشگاه بن گوریون کشیده شد.

شبکه کان امروز (سه شنبه) گزارش داد که یک خودرو با سرعت به سمت یکی از خیابان‌های بئر السبع در جنوب رفت که در آنجا، ده‌ها اسرائیلی علیه طرح دولت نتانیاهو برای وارد کردن اصلاحات جنجالی علیه دستگاه قضائی تجمع کرده بودند.

چیزی نمانده بود که این خودرو تظاهرکنندگان را زیر بگیرد، راننده این خودرو شروع به فریاد زدن کرد و سپس از سوی پلیس بازداشت شد.

لاپید در این خصوص گفت: تلاش خطرناک برای زیر گرفتن از سوی یک شخصی بود که قدرت و دیوانگی برانگیخته شده توسط وزیر امنیت ملی اسرائیل و وزیر دادگستری، او را به این کار سوق داد.

لاپید گفت: به صورت شگفت آوری، هیچ کس آسیب ندید. آن‌ها نمی‌توانند ما را زیر بگیرند و نمی‌توانند سرزمینی که ما آن را دوست داریم، زیر بگیرند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی