تیتر امروز

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند
حمایت یک اقتصاددان از مکانیزم مولدسازی و هیات هفت نفره

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند

بهمن آرمان اقتصاددان به عنوان موافق مولدسازی و ترکیب هیات هفت گفت: با توجه به تجارب بد و فسادزای گذشته که در قالب بحث خصوصی سازی، این بار باید به طرح مولدسازی اعتماد کرد. مخالفان و کسانی که سر...
عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!
دیدار از مصوبه جدید شهرداری گزارش می‌دهد

عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!

چهاردهم بهمن خبری مبنی بر اخذ عوارض از قبور بهشت زهرا در رسانه‌ها منتشر شد که واکنش‌های زیادی به همراه داشت و حالا معاونان زاکانی به هر طریقی این خبر را تکذیب می‌کنند؛ اما واقعیت چیست؟

هوای سه شهر خوزستان در وضعیت قرمز آلودگی/شهروندان مراقب سلامتی خود باشند

هوای صبح امروز سه شهر خوزستان در وضعیت قرمز قرار گرفت.

کد خبر: ۱۴۳۲۳۲
۱۱:۳۳ - ۱۹ دی ۱۴۰۱

بنا بر اعلام مرکز پایش کیفی هوای کشور، شاخص کیفی هوا  در ساعت هشت صبح امروز در شهر‌های اهواز ۱۵۸، سوسنگرد ۱۵۷، شادگان ۱۵۶ و در ایستگاه های سنجش آلودگی هوا در استانداری و اداره کل حفاظت محیط زیست ۱۶۳، حفاری ۱۶۲ و پست برق شماره سه اهواز ۱۵۶ AQI رسید. 

این شاخص‌ها نشان دهنده ناسالم بودن هوا برای تمامی گروه‌های سنی است که براساس آن افراد مبتلا به بیماری قلبی یا ریوی، سالمندان و کودکان باید از فعالیت‌های طولانی یا سنگین خارج ازمنزل خودداری کنند و افراد دیگر باید فعالیت‌های طولانی یا سنگین خارج از منزل را کاهش دهند.

همچنین این میزان در شهر‌های دزفول ۱۳۸، اندیمشک ۱۳۰ و شوشتر ۱۲۸  و  ایستگاه نیوساید ۱۴۷ AQI  می‌باشد که نشان دهنده ناسالم بودن هوا برای گروه‌های حساس است که براساس آن  افراد مبتلا به بیماری قلبی یا ریوی، سالمندان و کودکان باید فعالیت‌های طولانی یا سنگین خارج از منزل را کاهش دهند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی