تیتر امروز

دربی ۱۰۱؛ ترکیب استقلال و پرسپولیس +ویدیو
آخر هیـ"جام"!

دربی ۱۰۱؛ ترکیب استقلال و پرسپولیس +ویدیو

امشب (چهارشنبه) ورزشگاه آزادی حال و هوای دیگری خواهد داشت؛ ورزشگاهی پر از خاطره، جنجال، تنش و هیاهو که هیجان را روی سکو‌ها به اوج خود رسانده است. پس از ۱۰۰ دربی، امشب یحیی و ساپینتو که انگیزه‌های...
یکی از سالن‌های کارخانه
عضو هیات مدیره کانون هماهنگی شورا‌های اسلامی کار تهران به دیدار خبر داد:

یکی از سالن‌های کارخانه "داروگر" بازگشایی شد

چند روزی است که انتشار خبر تعطیلی کارخانه معروف "داروگر"، در رسانه‌ها حسابی داغ شده حالا عضو هیات مدیره کانون هماهنگی شورا‌های اسلامی کار تهران به دیدار می‌گوید: خصوصی سازی چرخ دنده این کارخانه...
کارشناس اقتصادی: کشت خشخاش در ایران قانونی شود+ ویدیو
پیشنهادی برای فلج شدن اقتصاد طالبان؛ کشت "تریاک خانی"

کارشناس اقتصادی: کشت خشخاش در ایران قانونی شود+ ویدیو

یک کارشناس اقتصاد مدرن که پای ثابت برنامه‌های اقتصادی صدا و سیماست در یک کلیپ که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، پیشنهاد داد، ایران به قطب اصلی کاشت خشخاش تبدیل شود.

نتانیاهو؛ مخالف سرسخت «برجام»

بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیل ضمن حمایت از ناآرامی‌های اخیر در ایران، اعلام کرد که هرکاری انجام می‌دهد تا مانع بازگشت به توافق بد هسته‌ای (برجام) شود.

کد خبر: ۱۴۳۲۱۷
۰۹:۲۶ - ۱۹ دی ۱۴۰۱

نتانیاهو؛ مخالف سرسخت «برجام»

دیدارنیوز: نخست‌وزیر اسرائیل در جلسه کابینه‌اش ضمن مطرح کردن اظهاراتی در حمایت از ناآرامی‌های اخیر در ایران، بار دیگر بر قصدش برای ممانعت از احیای توافق هسته‌ای تاکید کرد.

به نقل از روزنامه اورشلیم پست، بنیامین نتانیاهو در جلسه هفتگی کابینه‌اش، اظهاراتی در حمایت از ناآرامی‌های اخیر در ایران مطرح کرد.

نتانیاهو در ادامه مدعی شد که ایران «تهدیدی برای منطقه و جهان» است.

او بار دیگر با ابراز مخالفت آشکار با توافق هسته‌ای (برجام) گفت: ما هر کاری انجام خواهیم داد تا مانع بازگشت به توافق بد هسته‌ای بشویم. برخلاف تصور عموم، توافق خطرناک هسته‌ای لغو نشده است. من فکر می‌کنم احتمال [احیای توافق هسته‌ای] هنوز وجود دارد. ما این کار را خواهیم کرد.

نتانیاهو، هفته گذشته نیز در جمع وزیران کابینه‌اش گفته بود: دولت ما متفاوت است و عملکرد آن نیز متفاوت خواهد بود. ما در عرصه بین‌المللی، آشکارا و از موضع قدرت علیه بازگشت به توافق هسته‌ای [برجام]فعالیت خواهیم کرد، فقط پشت در‌های بسته با رهبران [جهان]صحبت نخواهیم کرد، بلکه در حیطه افکار عمومی، سرسختانه و آشکارا عمل خواهیم کرد. افکار عمومی در حال حاضر از خطرات واقعی ناشی از ایران که شهروندان بی‌گناه را در داخل و خارج از ایران می‌کشد، آگاه است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی