تیتر امروز

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند
حمایت یک اقتصاددان از مکانیزم مولدسازی و هیات هفت نفره

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند

بهمن آرمان اقتصاددان به عنوان موافق مولدسازی و ترکیب هیات هفت گفت: با توجه به تجارب بد و فسادزای گذشته که در قالب بحث خصوصی سازی، این بار باید به طرح مولدسازی اعتماد کرد. مخالفان و کسانی که سر...
عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!
دیدار از مصوبه جدید شهرداری گزارش می‌دهد

عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!

چهاردهم بهمن خبری مبنی بر اخذ عوارض از قبور بهشت زهرا در رسانه‌ها منتشر شد که واکنش‌های زیادی به همراه داشت و حالا معاونان زاکانی به هر طریقی این خبر را تکذیب می‌کنند؛ اما واقعیت چیست؟

دانشجویان خوابگاه «صدف» در گلستان با قلیان فروش درگیر شدند

سرهنگ زلقی با تکذیب خبر سرقت از چند دانشجوی خوابگاه صدف اهواز در محله گلستان، ماجرا را درگیری با قلیان فروشی عنوان کرد.

کد خبر: ۱۴۳۱۶۱
۱۱:۵۳ - ۱۸ دی ۱۴۰۱

سرهنگ حسین زلقی با بیان اینکه موضوع دانشجویان نزاع و درگیری بوده و بحث سرقت از آن‌ها کذب محض است، گفت: ساعت ۲۴ جمعه ۱۷ دی‌ماه ۶ نفر از دانشجویان خوابگاه صدف دانشگاه علوم پزشکی اهواز در پارک گلستان، با یک قلیان فروش درگیر شدند که بلافاصله ماموران پلیس به محل اعزام شدند.

او افزود: با حضور ماموران پلیس در محل مشخص شد در این نزاع و درگیری که به دلیل توهین و فحاشی بوده ۲ نفر از دانشجویان به صورت سطحی با چاقو مجروح و متواری و وارد خوابگاه شده‌اند.

به گفته سرهنگ زلقی ضارب پس از حضور دانشجویان در خوابگاه وارد آن مکان شده که از سوی حراست دانشگاه توقیف و تحویل ماموران انتظامی می‌شود.

فرمانده انتظامی اهواز با اشاره به تشکیل پرونده و اعزام متهم به دادسرا گفت: ضارب به دلیل ضرب و جرح عمدی و قدرت‌نمایی با چاقو با تعیین قرار وثیقه، روانه زندان شد

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی