تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...
در جلسه کمیته مقابله با شرایط اضطراری نفت و گاز مارون تاکید شد

مهندس ناصری: در شرایط بحرانی، اولویت امداد رسانی علاوه بر تاسیسات، با همجواران است

پیرو هشدارهای واصله از استانداری و سازمان هواشناسی خوزستان دال بر احتمال وقوع سیلاب و آبگرفتگی، جلسه کمیته مقابله با شرایط اضطراری شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون چهارشنبه 14 دی برگزار و سرپرست این شرکت تاکید کرد که در صورت بروز هر گونه شرایط بحرانی، اولویت کارگروه های امدادی شرکت( با محوریت بسیج)، همجواران تاسیسات باشد.

کد خبر: ۱۴۳۱۳۰
۲۱:۱۳ - ۱۷ دی ۱۴۰۱

مهندس ناصری: در شرایط بحرانی، اولویت امداد رسانی علاوه بر تاسیسات، با همجواران است

دیدارنیوز‌-‌سرویس‌ خوزستان: به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون، مهندس قباد ناصری، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را اسوه عمل به مسئولیت های اجتماعی در قبال مردم معرفی کرد و افزود: این شهید والامقام با وجود اجرای وظایف نظامی برون مرزی، در  زمان بروز حوادثی همچون سیل و زلزله به یاری مردم می آمد؛ ما هم باید در قبال مردم به ویژه روستائیان همجوار تاسیسات مسئولیت احساس کرده و بهترین و به موقع ترین خدمات را به آنها ارائه نمائیم که این وظیفه شرعی و اخلاقی ما در کنار ماموریت تولیدی است.
وی با اشاره به اینکه به دلیل انجام اقدامات پیشگیرانه، خطر خاصی تاسیسات را تهدید نمی کند، یادآور شد: کلیه مدیریت ها و ادرات ستادی در 2 روز آتی با استقرار ماشین آلات راهسازی در یکی از واحدهای عملیاتی مرکزی، تجهیز و آماده سازی کادر درمان و تجهیزات امدادی پیش بینی ملزومات جهت پشتیبانی هلال احمر استان، آماده ی ارائه خدمت به مردم بوده و از شرایط خطوط لوله و تاسیسات نیز اطمینان حاصل کنند.
شایان ذکر است در ادامه این جلسه، فهرست امکانات، تجهیزات، ماشین آلات و ابزار شرکت که برای مقابله با سیلاب و آبگرفتگی احتمالی توسط HSE شرکت بهره بردای نفت و گاز مارون تهیه شده بود، مورد بررسی قرار گرفت و پیشنهادات فنی/عملیاتی لازم در خصوص شرایط و احتمالات موجود ارائه گردید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی