تیتر امروز

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟
از چشم جهان (۷۲)؛ گزارش تازه «میدل ایست آی»

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟

مذاکرات برای احیای توافق هسته‌ای ایران عملا بی نتیجه مانده است. ایران می‌گوید طرف‌های غربی به ویژه آمریکا باید واقع‌بینانه به این مسئله بپردازند تا از تکرار خروج واشنگتن از برجام جلوگیری شود....
کدام مربی شلوغ کارتر است؟
جشنواره شامورتی‌بازهای لیگ ۲۲

کدام مربی شلوغ کارتر است؟

هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر با حواشی و نتایج عجیبی همراه بود. استقلال برد پرسپولیس باخت و حاشیه های بازی فولاد و پرسپولیس که به طور حتم تا ماهها می تواند دو باشگاه را مقابل هم قرار دهد.

محل سقوط هواپیمای اوکراینی گلباران می‌شود

همزمان با سومین سالگرد سقوط هواپیمای اوکراینی، قرار است فردا یکشنبه بالگرد‌های سپاه پاسداران محل سقوط هواپیمای اوکراینی را در شهریار گلباران کنند.

کد خبر: ۱۴۳۱۱۵
۱۸:۱۱ - ۱۷ دی ۱۴۰۱

محل سقوط هواپیمای اوکراینی گلباران می‌شود

دیدارنیوز: بالگرد‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فردا (یکشنبه) محل سقوط هواپیمای اوکراینی را در شهریار گلباران می‌کنند.

به نقل از سپاه نیوز، همزمان با سومین سالگرد سقوط هواپیمای اوکراینی و به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام این سانحه، فردا (یکشنبه) محل سقوط هواپیمای اوکراینی در شهریار توسط بالگرد‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گلباران می‌شود.

همچنین آیین غبارروبی مزار شهدای این حادثه در سراسر کشور توسط یگان‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.

به گزارش دیدارنیوز، این پرواز روز ۱۸ دی ۱۳۹۸ (۸ ژانویه ۲۰۲۰) هدف شلیک پدافند هوایی سپاه پاسداران قرار گرفت و ساقط شد و متاسفانه همه ۱۷۶ سرنشین این پرواز جان باختند. اتفاق تلخ و ناگواری که با اطلاعیه ستادکل نیروهای مسلح همراه بود و دلیل این فاجعه هوایی «خطای انسانی» عنوان شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی